Як зв'язати м'ячик.

В'язані м'ячики - дуже цікава іграшка, яка прийшла до нас з давніх часів. Такими м'ячиками дуже зручно грати в приміщеннях, гра розвиває дрібну моторику, реакцію. Також схожі м'ячики застосовуються в грі, званою "Сокс".
Вам знадобиться
  • Нитки
  • Гачок
  • Наповнювач для м'ячика
  • Коробочка від "кіндер-сюрпризу" (за бажанням)
Інструкція
1
М'ячик найкраще в'язати з різнокольорових ниток. Так він буде набагато красивішим та привабливішим, особливо якщо ця іграшка призначається для малюка. Нитки вибираються щільні, краще товсті, щоб в'язка була досить щільною. Гачок в цьому випадку вибирається трохи товщі нитки.
2
Також слід підготувати наповнювач для м'яча. Ним може бути вата, синтепон, спеціальні кульки, крупа. А якщо планується м'ячик-брязкальце, то потрібно підготувати для вкладення в середину коробочку від "кіндер-сюрпризу". У неї можна покласти кілька дрібних гудзиків для шумового ефекту.
3
Потім можна приступати безпосередньо до в'язки. М'яч в'яжеться вкруговую, стовпчиками без накиду. Для цього потрібно набрати кільце з повітряних петель, з'єднати його, і з нього почати перший ряд. В'язати потрібно якомога щільніше, поступово додаючи стовпчики. Щоб легше було в'язати, потрібно знайти готовий м'яч, і приміряти на нього майбутній в'язаний м'ячик. Важливо не пропустити момент, коли надбавки петель зупиняються, і бічні стінки м'яча в'яжуться одним кількістю петель. Потім стовпчики потрібно буде потроху збавляти.
4
Коли м'яч буде практично готовий, але залишиться невеликий отвір, його потрібно набити наповнювачем і дов'язати до кінця.
Зверніть увагу
Якщо планується м'яч-брязкальце, краще не використовувати харчові продукти в якості шумових засипок. Інакше при пранні є можливість псування м'ячика.