Як розтягнути джинси.

  •  Джинси присутні в гардеробі практично кожної людини - жінки і чоловіки, дитини та літньої людини. Тому все одно чи пізно стикаються з проблемою усадки джинсової тканини.
  •  Добре, якщо денім сяде в ширину, можна розтягнути джинси і знову носити, як раніше, а от якщо вони зменшилися в довжину, збільшити їх можна буде тільки нарощуванням тканини. До речі, саме цим властивістю джинса хорошої якості відрізняється від низькосортної - дорогий матеріал дає усадку тільки на ширину.
  •  Практично всі джинси сідають, оскільки заздалегідь вони піддаються виварюванню і після контакту з усілякими хімічними засобами для прання та полоскання тканина всідається. І чим більше бавовни в джинсі, тим більше вона здатна зменшитися в розмірі.
  •  Як правильно розтягнути джинси? Найперша порада - не сушіть джинси на себе. Такий спосіб розтягування штанів не призведе ні до чого хорошого! По-перше, через мокру тканини можна заробити кілька захворювань сечостатевої системи, а по-друге, в тканини все одно присутні барвники, які вбираються в голу шкіру, що теж не корисно для здоров'я.
  •  Розтягувати джинси потрібно правильно. Перший крок - періть їх у воді не вище 40 ° С, а якщо плануєте їх розтягнути - то і в прохолодній воду. Чи не замочуйте тканину, періть максимально швидко і без особливо інтенсивних засобів. Не періть джинси в машині з сушкою, вона сильно стисне тканину.
  •  Після того, як джинси злегка підсохли, розкладіть їх на прасувальної дошки, зверху покладіть марлю і починайте пропарювати і сушити їх праскою, якнайсильніше розтягуючи потрібні места.Джінсовая тканину під дією пара буде пом'якшуватися, і приймати потрібну форму і розмір, а під дією температури потрібний результат закрепітся.После такого проглаживания штани стануть легше одягатися.
  •  Якщо ж у вас проблеми в деяких зонах, таких як живіт, надягайте джинси лежачи, застебніть, вставайте і кілька разів присядьте, джинси візьмуть потрібну форму.Постепенно з часом тканина стане все більш м'якою і слухняною.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aSgljenQQY8