Як застібати піджак. Як носити піджаки на 2 гудзики.

Багато чоловіків легковажно відносяться до дрібниць і не знають, що навіть ґудзик знаходяться у владі правил етикету. І якщо на вашому піджаку більше однієї застібки, то вам доведеться запам'ятати кілька важливих речей.
Інструкція
1
Якщо піджак однобортний (з одним рядом ґудзиків), то нижній ґудзик завжди повинна залишатися розстебнутій. Таким чином, для піджаків на двох ґудзиках це єдиний можливий варіант. Якщо ґудзиків більше, то діє таке правило: в офіційній обстановці застібаються все крім нижньої, в більш неформальній можна розстебнути ще й верхню, повністю розстебнутий піджак допускається під час трапези і в театральному кріслі.
2
Якщо піджак двобортний, його слід застібати на всі гудзики, включаючи внутрішню. Крайню гудзик можна залишати розстебнутій тільки в тому випадку, якщо це продиктовано особливостями вашої фігури: великим статурою і широкою талією. За своєю природою такий піджак більш офіційний, ніж однобортний, тому носити його розстебнутим зовсім не рекомендується.
3
Також допускається наявність розстебнутих гудзиків на рукавах - це є своєрідним показником статусу, адже гудзики на рукавах дешевих піджаків є декоративними і тільки в більш дорогих моделей вони дійсно є функціональними.