Як в'язати дитячу жилетку. Як пов'язати просту жилетку дівчинці на зиму 1.5 року відео.

Дитячий одяг має бути теплою, красивою, затишною і приносить дитині відчуття комфорту. Особливим теплом володіють речі, пов'язані мамою дитини власними руками. Якщо ви вмієте в'язати на спицях, ви можете за короткий період часу зв'язати для дитини трьох-чотирьох років м'який і зручний жилет, підходящий і хлопчикам, і дівчаткам. Готовий жилет ви зможете прикрасити аплікацією або вишивкою.
Інструкція
1
Візьміть 200 г м'якої пряжі і спиці потрібного діаметра. Знайдіть і скопіюйте викрійку жилета, а також схему. В'яжіть узором «трикутники» гумкою 1х1. Починайте з пров'язування спинки. Наберіть на спиці 72 петлі і дві кромок петлі, а потім зв'яжіть гумкою 1х1 полотно в 4 см.
2
Потім, згідно зі схемою, пров'яжіть 25 см основним узором, і переходите до оформлення пройми. Обабіч спинки закрийте один раз по три петлі, потім один раз дві петлі, і нарешті, один раз одну петлю. Дійшовши до висоти 39 см від гумки, оформите лінію горловини, закривши середні двадцять петель.
3
По правому плечу збавте один раз дві петлі по лінії горловини. На висоті 42 см закрийте 19 петель плеча. Точно так же зв'яжіть ліве плече.
4
Зв'язавши спинку, переходите до в'язання передньої частини жилета. В'яжіть його точно так само, як і спинку, і дійшовши до висоти в 36 см, закрийте середні 12 петель для формування горловини. Виконайте праве плече, убивав по лінії горловини один раз по три петлі, один раз дві петлі, і один раз одну петлю. Закрийте 19 петель плеча на висоті 42 см від гумки. Повторіть те ж саме з лівим плечем.
5
Після того як обидві частини жилета з оформленою горловиною будуть готові, зберіть виріб - обв'яжіть і з'єднайте бічні і плечові шви, а потім наберіть кратну кількість петель по лінії задньої і передньої горловини. Обв'яжіть горловину гумкою 1х1 шириною 2,5 см. Закрийте петлі і прикрасьте жилет аплікацією.