Як виростити гарні помідори.

Вирощування хороших, м'ясистих помідорів вдається далеко не всім. Щоб урожай вийшов на славу, необхідно дотримуватися деяких основних правил по догляду за даної овочевою культурою. Вони не дуже складні.
Інструкція
1
Грунт.Подготовьте грунт під посадку помідорів з осені, в ній має міститися достатня кількість азоту, органіки і калію. Додайте до основного грунту трохи золи і яєчної шкаралупи.
2
Посадка.Висажівают розсаду навесні, підготувавши заздалегідь спеціальні підпірки, до яких в подальшому, по мірі зростання томатів, необхідно їх прив'язати. Глибина посадки 3-5 см (до першого листя).
3
Подкормка.Ідеальная підгодівля для томатів - рідкі органічні добрива. Рекомендується застосовувати їх 1 раз в два тижні. Як тільки з'явилися перші плоди, використовуйте в якості добрив екстракти з підвищеним вмістом калію. Готові субстрати можна придбати в спеціалізованих магазинах і великих супермаркетах.
4
Температурний режім.В період дозрівання плодів помідорів необхідна наявність прямого сонячного світла. Ідеальна температура для росту і розвитку томатів - 15-25 градусів тепла.
5
Полив. Помідори необхідно регулярно поливати, але помірно. Зайва кількість вологи додає томатам водянистий смак, плоди тріскаються і обпадають, також це може бути причиною грибкових захворювань рослин і гнилі.
6
Збір урожая.Собірать плоди необхідно, коли вони повністю дозріють, придбають рівний і красивий колір.
Корисна порада
Уникнути більшості хвороб томатів можна, дотримуючись основні правила: - щорічно міняйте грунт в парниках; - вибирайте насіння для посадки, стійкі до захворювань; - вчасно видаляйте рослини, пошкоджені шкідниками; - при посадці уникайте сусідства з картоплею; - регулярно робіть прополку грядок; - регулярно, але помірно поливайте рослини.