Як зробити лілії з мастики.

Кондитерські прикраси з їстівної мастики здатні перетворити навіть самий простенький торт. Вони не вимагають багато часу, добре зберігаються в холодильнику і досить економічні за ціною. Залежно від виду мастики , досвідчені кулінари можуть робити як великі, так і дрібні деталі, проте найпопулярнішими були і залишаються квіти. Приміром, лілію з цукрового мастики під силу змайструвати навіть починає господині.
Інструкція
1
Візьміть мастику, переважно цукрову. Найпростіший варіант саморобної мастики - з маршмеллоу («солодкий сніг»). Розтопіть 100 грам маршмеллоу в мікрохвильовці з невеликим шматочком вершкового масла, потім підмішати в масу 200-300 грам дрібної цукрової пудри і замісіть до консистенції пластиліну.
2
Тонко розкачайте мастику в коло. Спеціальної формочкою у вигляді довгастого пелюстки або гострим ножем виріжте з мастики шість пелюсток лілії. Візьміть зубочистку або заточите сірник і проведіть їй по краях пелюсток, роблячи їх хвилястими. В середині кожної пелюстки прокреслите борозенку. Пелюстки покладіть на пляшку, щоб вони прийняли трохи вигнуту форму. Залежно від їх товщини, їм потрібно дати час висохнути протягом декількох годин або ночі.
3
Збірку лілії робіть на зім'ятому шматочку харчової плівки, яка буде підтримувати форму квітки. Під плівку для міцності можна підкласти шар зім'ятої фольги. Скачайте з шматочка мастики маленький кульку. Він буде основою квітки. Навколо нього прикрепляйте пелюстки, трохи витягаючи їх нижні кінчики і вдавлюючи їх в кульку. Якщо не тримаються, закріпіть рідкої мастикою: розплавте невеликий шматочок в мікрохвильовці і використовуйте як їстівного клею.
4
В центр квітки поставте виліплений з мастики товкач, навколо нього - тичинки. Їх можна зробити зі шматочків тонкої рисової локшини, вмочивши їх кінчики в розтоплений шоколад і поклавши на півгодини в морозилку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tVn0jLnlBak