Як вивести рудих мурашок.

Руді мурахи - одні з найпоширеніших шкідників. Вони є переносниками різних небезпечних інфекцій, захворювань і вірусів. Позбутися від них непросто, але якщо докласти максимум зусиль, то ви будете винагороджені за свої старання.
Інструкція
1
Знищення мурах може зайняти кілька днів, в залежності від ступеня ураження. Повне винищення мурах відбувається після того, як ви знищите всі гнізда і вогнища. Для цього можна застосувати обробку квартири антисептичними засобами. Але ця процедура клопітка і малоефективна. Мурахи, які знаходяться у вашому будинку, помруть, але ті, які живуть за його межами, тут же прийдуть у ваш будинок знову, тому мурах потрібно усувати масово.
2
Якщо джерело мурах знаходиться в будинку, то спочатку потрібно знайти вогнище. Простежте за ними, зрозумійте, куди вони йдуть, тоді й знайдете гніздо. Ви відразу зрозумієте, що це воно, якщо побачите купу мурах і яйця, але не поспішайте тиснути їх, запасіться спочатку дихлофосом, він дуже добре знищує мурах і захоплює величезну зону ураження. Вони просто не встигнуть втекти і загинуть.
3
Якщо після того, як ви знищили гніздо, по вашій кухні продовжують лазити мурашки, то у вашій квартирі знаходиться ще одне вогнище. Обробіть будинок спеціальними крейдою, в спеціалізованих магазинах їх безліч. Мурахи з'їдять отрута і рознесуть його своїм дітям і маткам, потім все незабаром загинуть, після чого більше не будуть господарювати у вашій квартирі.
Зверніть увагу
Будьте уважні: чи не розставляйте отрута в місцях, доступних дітям і тваринам.
Корисна порада
Тримайте квартиру в чистоті. Ніколи не залишайте крихт і їжі на столі, на підлозі. Якщо все чисто, мурашкам просто нічого їсти і вони йдуть. Обов'язково перевіряйте термін придатності препаратів по знищенню мурах. При минулому зменшується ефективність ураження.