Як зробити помпон.

Оригінальність і неповторність речей створюють деталі. Грайливий вигляд шапочці або берету додасть помпон ручної роботи. А зробити його дуже просто, нехай і не всім так на перший погляд здається.
Вам знадобиться
  • Для варіанта один: товсті вовняні нитки, люрекс, ножиці, нитки, голка, шматочок тканини;
  • Для варіанта два: тканина необхідного кольору, будь набивочний матеріал, нитки, голка, ножиці;
  • Для варіанта три: нитки, гачок, голка, ножиці.
Інструкція
1
Пожвавити головний убір з чорної тканини може помпон з люрексу і ниток. Візьміть товсті вовняні нитки, наріжте їх на відрізки, відповідні необхідного розміру аксесуара. Те ж зробіть з люрексом. Зберіть «букет» з отриманих заготовок. Закріпіть товстою ниткою біля основи. Обшийте підставу помпон а тканиною, відповідної за кольором головному убору. Це необхідно для того, щоб конструкція не розсипалася. Тепер пришийте готовий помпон до шапочці або берету.
2
Візьміть квадратний шматок тканини бажаного кольору. Скачайте в кульку набивочний матеріал. Покладіть його посередині клаптика. Тепер зав'яжіть ниткою матерію зразок мішка. Зріжте зайвий край біля основи, обробіть краю. Пришийте вийшов помпон до головного убору.
3
Підготуйте декілька пов'язаних круглих заготовок різного розміру. Складіть одна на іншу. Найбільша повинна виявитися внизу. Скріпіть між собою посередині. Тепер починаючи з найменшої, збирайте їх за допомогою нитки з голкою в «бутон». Має вийти щось на зразок квітки. Коли все готово, пришивайте вийшов аксесуар до шапочці.
Корисна порада
Красивий, творчо оформлений головний убір додасть вашому образу неповторності.