Як зробити костюм Карлсона. пропелер для карлсона з картону.

Один з улюблених дитячих персонажів - Карлсон, нерідко стає гостем дитячих ранків. Вбираються в костюм героя, як правило, солідні чоловіки, які пустотливо і весело показують, як працює пропелер. Втім, костюм можна зшити і для дитини, складнощів немає. Потрібна лише фантазія.
Вам знадобиться
  • Шорти або капрі, підтяжки, сорочка або футболка, щільний картон квадратної форми 20х20 сантиметрів.
Інструкція
1
Шорти повинні бути на декілька розмірів більше, ніж розмір, який носить ваша дитина. Для обсягу зробіть підкладку із синтепону і посадіть на бавовняну тканину. Таким же способом обробіть футболку, яка також має бути завелика вашому малюкові. Зшийте широку лямку і приєднайте її до шортів або використовуйте приготовані підтяжки.
2
Виготовлення пропелера. Візьміть шматок щільного картону і нанесіть на нього контур лопатей пропелера. Виріжте ножицями по контуру. Пофарбуйте вийшов пропелер червоною фарбою з обох сторін. Приклейте або пришийте готовий пропелер ззаду до підтяжкам або їх імітації рівно посередині.
3
Місце приєднання пропелера прикрасьте великим ґудзиком. Ще один гудзик нашейте на костюм спереду. Костюм готовий.
4
Є ще кілька способів виготовлення пропелера. Візьміть непотрібний кулер і приберіть у нього корпус. З перфокарт виріжте лопаті пропелера. Пришийте кулер до підтяжкам. Склейте приготовлені лопаті і прикріпіть їх до вентилятора. До контактів кулера приєднаєте проводки з вимикачем. Харчування для пропелера зробіть від старої зарядки потужністю 9 вольт. Примотати харчування до батарейкам за допомогою скотча. Харчування сховайте в кишеню костюма.
5
Ще один спосіб. Виріжте з пінополіуретану три лопаті і два кола. Обшийте деталі тканиною червоного кольору. Лопаті пропелера складіть внахлест, а зверху прикріпіть круглу деталь. Всю конструкцію зшийте вручну. Потім пришийте її до підтяжкам костюма. Друга кругла деталь служитиме кнопкою пропелера. Її також обтягніть червоною тканиною і пришити до підтяжкам спереду.