Як зробити заливне прозорим. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Прозоре заливне - це не тільки саме по собі прикраса столу, а й основа для додання святкового вигляду багатьом іншим блюдам. Красів печінковий паштет, покритий тоненьким шаром желе. З звичайного салату, якщо його залити жельованим бульйоном, виходить дивовижна і ошатна їжа.
Вам знадобиться
    • М'ясний
    • курячий
    • овочевий або рибний бульйон
    • Желатин
    • Яєчні білки
Інструкція
1
Охолодіть 4 чашки бульйону і зніміть з його поверхні всі кружечки жиру. Процідіть бульйон через марлю.
2
Змішайте? чашки бульйону з 2 столовими ложками желатину. Попередньо прочитайте рецепт, написаний на упаковці з желатином, щоб бути впевненим у тому, що він вимагає саме таких пропорцій. Зачекайте 15 хвилин. За цей час нагрійте решту бульйону і збийте яєчні білки.
3
Змішайте розмочений желатин з гарячим бульйоном, додайте збиті яєчні білки і ретельно збийте суміш. Поставте бульйон на середній вогонь і, постійно помішуючи, доведіть його до кипіння. Коли на бульйоні утворюється густа піна, зніміть його з вогню.
4
Використовуйте шумовку, щоб зняти піну. Потім процідіть бульйон через сито і покладіть в сито вологу марлю, а потім знову процідіть бульйон.
5
Щоб отримати гарне заливне , що не лийте весь бульйон відразу на м'ясо, рибу або овочі. В підготовлену ємність для заливного налийте приблизно 1/8 желірованной бульйону і охолодіть його практично до повного застигання. На желе розкладіть шматочки їжі і додайте стільки бульйону, скільки потрібно для того, щоб ємність була заповнена десь на 2/3. Приберіть заливне в холодильник. Дочекайтеся поки воно не желирующих і долийте бульйон, що залишився. Поверніть заливне в холодильник. Подавайте охолодженим.
6
Якщо ви хочете покрити паштет тоненьким шаром желе, приготуйте декоративну форму для нього і покрийте її зсередини тоненьким шаром рослинного масла. Налийте желірованной бульйон на дно і приберіть в холодильник, до повного застигання. Покладіть холодний паштет на тонкий шар заливного так, щоб по краях залишилися рівні акуратні відступи від форми на кілька міліметрів. Залийте бульйон в ці щілини і знову приберіть форму в холодильник. Коли заливне повністю застигне, дістаньте паштет з холодильника і поставте форму на кілька секунд в теплу воду. Підготуйте красиве блюдо, покладіть його поверх форми і переверніть всю конструкцію. У вас вийде паштет в тонкій пленочке прозорого заливного.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ai3VSBYp6pc