Як фарбувати волосся тоніком. Тоніка для волосся.

Будь-який колір волосся можна змінити. Для глибокого фарбування волосся підійдуть стійкі фарби, а для короткочасного - тоніки. Як правило, такі засоби прості в застосуванні і швидко змиваються. З їх допомогою легко отримати бажаний відтінок волосся. Для того щоб правильно пофарбувати волосся тоніком, потрібно дотримати ряд умов.
Вам знадобиться
  • Неметалева ємність, губка, гребінець з рідкими зубами, щітка для фарбування, тонік, шампунь, рушник.
Інструкція
1
По-перше, спочатку треба оцінити вихідний колір волосся, тільки після цього можна підібрати відповідний відтінок їх запропонованої гами. В основному тонік підбирається за принципом на тон темніше власного кольору. Тобто, тонуючий засіб попелястого відтінку не забарвиться темно-русяве волосся. Вихідний відтінок також залежить від пігменту волоса, від того, чи були пофарбовані волосся раніше, або колір наноситься вперше. У будь-якому випадку треба спочатку забарвити одну пасмо волосся, перш ніж починати фарбування всієї голови.
2
Уважно вивчивши інструкцію із застосування, потрібно надіти одноразові рукавички і дістати всі компоненти для фарбування з коробки з тоніком. Зазвичай, крім самого тонуючого кошти в комплектацію входить маска глибокої дії на волосяні цибулини, шампунь після фарбування, рукавички та інструкція по використанню кошти.
3
Потім слід розвести необхідну кількість тоніка в неметалевої посуді, ретельно розмішати до однорідної консистенції, підготувати гребінець з рідкими зубами, губку або пензлик для фарбування пасом, затискачі для волосся і великий рушник, яке запобігатиме падання крапель тоніка в процесі фарбування.
4
Волосся слід злегка намочити водою, щоб вони стали трохи вологими, і розчесати. Провести проділ посередині голови і почати тонування зверху вниз за допомогою пензлика. Пофарбовані пасма треба відокремлювати від нефарбованих зажимами для волосся. Після того як одна половина голови повністю прокрасятся, потрібно точно так же провести фарбування іншої частини голови. Потім потрібно розчесати волосся по всій довжині і збити тонуючий засіб на голові до отримання піни.
5
Час впливу тоніка залежить від бажаного і початкового кольору волосся. Так сиве волосся фарбуються швидше, ніж темні, але в середньому це займає не більше 30 хвилин. Після закінчення визначеного часу тонік слід ретельно змити водою. Якщо не промити волосся до прозорої води, згодом тоновані волосся можуть залишати колір на одязі і постільну білизну. Волосся добре просушити й укласти феном.
6
Важливо пам'ятати, що застосування тонуючих засобів виправдано і на знебарвлені волоссі. Саме за допомогою тоніка прибирається небажаний жовтий відтінок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=F9zG9oGiues