Як в'язати горловину гачком. оригінальна обв'язка горловини.

У будь-якому вязаном виробі, будь то светр, джемпер, пуловер або легка літня безрукавка, дуже важливо вміти правильно оформити горловину . Залежно від того, в якій техніці ви в'яжете - гачком або спицями, - горловина обробляється по-різному. Красиво і акуратно пов'язана горловина прикрасить ваше виріб, додасть йому охайний і витончений зовнішній вигляд. Для того щоб зв'язати рівну і симетричну горловину гачком, дотримуйтесь наших порад.
Інструкція
1
Введіть гачок між матеріалами кромок петлями у лівого плечового шва. Пров'яжіть першу петлю, спрямовуючи її спереду і назад, щоб у вас на гачку утворилося відразу дві петлі. Зробіть на гачок накид і простягніть накид через дві петлі. Повторюйте даний тип обв'язки по всій лінії горловини, поки не обв'яже її цілком. Особливу увагу акуратності бейки приділяйте на закруглених місцях горловини.
2
Також ви можете провязать бейку горловини тамбурним швом. Для цього виконайте по краю горловини тамбурний шов, і обв'яжіть горловину гачком від лівого плечового шва, вводячи гачок в петлю тамбурного шва і втягуючи нитку. Продовжуйте обробляти тамбурний шов подібним чином по всій лінії горловини.
3
Ще один спосіб обробки горловини гачком - це шов «рачій крок», який можна застосовувати не тільки для цільного в'язання, а й для обробки краю. За допомогою «рачиного кроку» ви можете красиво і акуратно провязать горловину навіть у тих виробів, які пов'язані з тонкої і м'якою пряжі.
4
Така бейка буде добре тримати форму, і не буде розтягуватися. Введіть гачок спереду назад і в'яжіть зліва направо, а не справа наліво, обв'язуючи горловину - рухайтеся в такому напрямку, поки не обв'яже всю лінію краю. Обв'язавши горловину «рачьім кроком», закріпіть нитку. Край, оброблений таким способом, буде виглядати оригінально і прикрасить ваше виріб.