Як в'язати чешки.

Дитячі чешки - звична всім взуття, яку діти використовують у спортивних заходах, на ранках і дитячих спектаклях. Однак усі знають, що чешки не відрізняються зовнішньою красою, і виготовляються з однотонного матеріалу - чорного чи білого. Якщо у дитини на ранку буде красивий костюм, і чешки до цього костюма зовсім не підходять, ви можете перетворити їх на оригінальну і красиве взуття, обв'язавши гачком.
Інструкція
1
Вам будуть потрібні самі чешки , підходять дитині за розміром, а також тонка пряжа, підходяща за кольором до вашого костюму, гачок, різнокольорові намистини, бісер і яскраві паєтки для прикраси взуття. Підбирайте намистини і пайетки так, щоб вони гармоніювали з кольором пряжі, якою ви будете обв'язувати чешки .
2
Візьміть чешку, і за допомогою тонкого шила або товстої голки намітьте на рівних відстанях один від одного ряд точок. Точки повинні розташовуватися на 1 мм вище лінії підошви. Проробивши ряд отворів, візьміть гачок і зробіть на кінчику нитки для в'язання петельку, розмір якої дорівнює відстані між отворами на поверхні чешки .
3
Через перший отвір ряду витягніть створену петельку гачком з виворітного боку на лицьову. Потім з наступного отвори витягнете нитка, і за допомогою гачка простягніть її через витягнуту з першого отвори петлю.
4
Подібним чином продовжуйте провязивать петлі з кожного отвори, щоб у вас вийшла косичка, нагадує косичку з повітряних петель, але обв'язана навколо отворів чешки . Після того, як вся окружність чешки - весь ряд пророблених вами отворів - буде обв'язаний кіскою, зріжте нитку і закріпіть її з лицьового боку.
5
Потім знову візьміть гачок, і на основі створеної косички щільно обв'яжіть чешку стовпчиками без накиду по колу. Ближче до шкарпетки чешки робіть убавленія, щоб в'язання щільно облягала взуття.
6
Верхній край в'язаного полотна пришийте до чешці дрібними стібками, а потім візьміть нитку і голку і прикрасьте обв'язку намистинами, бісером і паєтками. Подібним способом зв'яжіть другу чешку.