Як розтягнути хутряну шапку.

У людей старшого віку хутряні шапки завжди були символом зими, тепла і достатку. Асортимент головних уборів був величезний - від собачих вушанок до норкових беретов.В останнє десятиліття мода на хутряні шапки знову повернулася, особливо стараються в цьому напрямку модельєри, незважаючи на старання Грінпісу.

У кожного власника хутряного скарби рано чи пізно виникає необхідність розтягнути хутряну шапку. Причин цьому може бути декілька:

  • - хутряні шапки з часом зсихається, особливо якщо при виробництві матеріалу були порушені технології вичинки хутра та обробки шкури для збереження її еластичності;
  • - хутряна шапка могла намокнути і при висиханні повісті внутрішню поверхню матеріалу - шкіру;
  • - також при поганому її зберіганні за літній сезон хутряна шапка може деформуватися

Як розтягнути хутряну шапку в домашніх умовах?

Як і у випадку з чобітьми, в спеціальних майстернях можуть правильно розтягнути хутряну шапку. Однак таких апаратів і майстерень дуже мало, в основному в місцях виробництва таких ізделій.Можно спробувати будинку обійтися підручними засобами. Хутряну шапку потрібно розпарити або збризнути теплою водою, а потім натягнути сушитися на підходящу форму, щоб вона растянулась.Подберіте підходящу за обсягом каструлю або скляну банку. Распарьте добре хутро шапки над киплячим чайником і натягніть на підготовлену ємність. Після того, як шапка висохне, вона повинна зберегти отриманий розмір.