Як вибрати курси англійської мови.

Англійська мова - міжнародний засіб спілкування. Вільне володіння англійською - це можливість в оригіналі читати англомовні книги і дивитися фільми без перекладу, претендувати на роботу в закордонній компанії і розширити коло знайомств. Одне з найпоширеніших засобів для оволодіння англійською мовою - курси , яких зараз величезний вибір. Що ж вибрати?
Інструкція
1
Необхідно визначити точки старту і фінішу. Простіше кажучи, оцінити рівень, на якому ви зараз володієте мовою (можливо, він нульовий, і ви зовсім не знаєте мови). Якщо ваші пізнання в англійській обмежені шкільною програмою, а атестат ви отримали років 15 тому і після цього на нерідній мові читали тільки назви продуктів на етикетках, чесно оцініть такий рівень теж як нульовий. Також необхідно намітити кінцеву мету, реально досяжну в межах визначеного терміну, протягом якого ви збираєтеся відвідувати курси . Можливо, ви хочете «підтягнути» ділова англійська за відпустку, тоді потрібні короткострокові курси . Якщо ви плануєте почати з нуля і готові відвідувати заняття кілька разів на тиждень кілька місяців, то вам підійдуть курси тривалістю 3-6 місяців.
2
Вирішіть для себе, чи хочете ви займатися індивідуально, в невеликій групі (3-5 чоловік) або в групі з 10-12 чоловік. У кожного з варіантів є свої переваги, все залежить від ваших індивідуальних особливостей і від мети навчання.
3
Вивчіть, за якими програмами і методиками можливе навчання. Це може бути повне виключення спілкування російською мовою в процесі навчання, викладач може бути носієм мови (для нього англійська - рідна мова). Крім традиційної системи існують різні технології навчання, засновані на психологічних особливостях процесу запам'ятовування, сприйняття. Будьте уважні: незвичайна методика буде ефективною, тільки якщо по ній працюють професіонали, а не дилетанти, знаючі тільки назва модної методики.
4
З'ясуйте, які документи ви отримаєте по закінченні курсів. Великою перевагою є можливість отримати сертифікати міжнародного зразка, які підтверджують рівень володіння англійською. Особливо це важливо, якщо ви припускаєте претендувати на роботу, де знання іноземної мови є обов'язковою вимогою або суттєвою перевагою.
Зверніть увагу
Перш, ніж укладати договір і оплачувати послуги, переконайтеся в наявності ліцензії на надання освітніх послуг.
Корисна порада
Уточніть, який кваліфікацією володіють викладачі, які проводять заняття. Досвід роботи, профільну освіту, наявність сертифікатів IHC, CELTA, DELTA, CEELT - обов'язкові характеристики людини, завдяки якому ви не викинете на вітер кругленьку суму, а освоїте мову.