Як позбутися від розлучень на взуття.

Сольовий розчин, змішаний зі снігом на дорогах, станувши залишає розводи шкіряній взуття . Звичайно добре, що їм посипають вулиці - це дозволяє уникнути різних травм, а з іншого боку даний склад, потрапляючи на взуття, залишає білі розводи, які необхідно регулярно очищати.
Вам знадобиться
  • Вода;
  • оцет;
  • таз;
  • туалетний папір або ватяні диски;
  • м'яка тканина;
  • крем для взуття.
Інструкція
1
Ретельно огляньте взуття з усіх боків. При наявності частинок солі в вигинах і швах обережно видаліть їх невеликим тупим предметом.
2
Змішайте 2 склянки теплої води і 1 стакан оцту.
3
Змочіть рушник в отриманому складі і акуратно протирайте білі соляні розводи на взуття .
4
Видаливши плями, візьміть м'яку ганчірочку і відполіруйте взуття до повного висихання. Простежте, щоб у швах і стиках не залишалося води.
5
Залиште взуття приблизно на півгодини для повного висихання на відкритому повітрі. Перевірте, чи не пропустили ви плями. Якщо взуття погано почистити від соляних розлучень, шкіра на ній покриється кіркою і стане грубою, що призведе до появи тріщин.
6
Після того, як взуття повністю висохне, нанесіть на неї крем і відполіруйте м'якою ганчіркою до блиску. Обов'язково дотримуйте інструкції, зазначену на упаковці крему для взуття .
7
При регулярній поліровці взуття в зимову пору року можна продовжити термін її служби, збільшити гладкість шкіри і поставити додатковий бар'єр між шкірою і сольовим розчином на дорогах.
8
В тому випадку, якщо ви проживаєте в районах, де дуже часто взимку посипають дороги сіллю, то по можливості носите з собою маленьку щіточку і крем для взуття .
Корисна порада
Замша і деякі інші матеріали дуже схожі за текстурою з шкірою. Якщо ви не знаєте, з якого матеріалу виготовлена ваша взуття, тоді краще не застосовуйте даний метод для очищення взуття від білих плям, так як оцет може бути небезпечним для відмінних від шкіри матеріалів.