Як записати фонограму.

Фонограма - це аудіозапис пісні. Існує два види фонограм: плюсова (із записом голосу і бек-вокалу) і мінусова (без голосу і іноді без бек-вокалу). Як правило, перший вид більше відомий слухачам, а другий - музикантам. Запис фонограми виробляється в спеціальних звукоізольованих приміщеннях професіоналами-звукорежисерами. Але початківці майстри можуть записати супровід до пісні і в домашній студії, якщо приміщення має досить товсті стіни і не пропускає звуки.
Інструкція
1
Для запису фонограм можна використовувати практично будь-який звуковий редактор: Adobe Audition, Audacity, Sound Forge або подібні. В першу чергу він повинен бути зручний для вас і вписуватися в потужність вашого комп'ютера.
2
Перша партія, що записується в студії - це ударні інструменти. Вони повинні розвиватися відповідно до теми пісні і не видавати гіперсложние брейки в перших тактах.
3
У другу чергу записується бас-гітара. Як правило, вона виконує основний тон акорду (прийму). При виконанні терції або квінти в басової партії акорд втрачає стійкість.
4
Далі записуються інші ритм-партії: ритм-гітара, додаткові інструменти. Намагайтеся не використовувати велику кількість партій одночасно: по черзі «вимикайте» і «включайте» партії. У вступі має бути мінімальний набір звучних партій.
5
Наступними записуються інші оркестрові інструменти, які виконують ролі підголосків. Їх порядок визначається висотою звучання: чим нижче діапазон, тим раніше запис. Підголосків має бути достатньо, щоб заповнити музичну тканину від верхніх до нижніх частот, але не дуже багато, щоб не заглушати основну партію (голос).
6
В останню чергу записується бек-вокал. Після цього відбувається зведенні фонограми: баланс гучності і частот, видалення шумів, додавання ефектів.