Як позбутися від харчової залежності.

Суєта сучасного світу нагороджує людини не тільки життєвим досвідом, але і втомою, стресом. У міру їх накопичення організму потрібно розвантаження. Хтось використовує як віддушини коханої людини, хтось - хобі. З причини своєї природної ліні і, найчастіше, самотності іноді людина вибирає більш легкий шлях - надмірне захоплення їжею. Але, вставши на ваги, ви розумієте, що пора позбавлятися від харчової залежності .
Інструкція
1
Для початку слід взяти до відома, що така залежність, як і будь-яка інша, насамперед психологічна, і проблема криється в вас. Спостерігайте за собою. Зверніть увагу на те, в які моменти життя ви більшою мірою налягає на їжу. Врахуйте також і час доби.
2
Ведіть записи своїх спостережень. Пам'ять не всі може вмістити. Проаналізувавши записи, вам буде легше вивести закономірність.
3
Згадайте, коли у вас відкрилися неприборкані пристрасті до їжі. Можливо, проблема криється в зовсім ранньому віці. Наприклад, коли батьки не пускали вас гуляти, поки ваша тарілка не спорожніє. Це могло спричинити вже в дорослому свідомості те, що тепер ви налягає на їжу, коли у вас щось не виходить.
4
Знайдіть інші способи розвантаження. Коли ви вже вивели закономірності, то в тих моментах, коли ви раніше йшли до холодильника, вдавайтеся до нових способів. Наприклад, курці олівцем імітують процес куріння. Виберіть щось прийнятне конкретно для вас.
5
Заглибтеся в своє хобі або захопіться чим-небудь по-справжньому. Цікаве заняття відволікає мозок, і ви хоча б тимчасово зможете відключитися від думок про їжу.
6
Займіться йогою. Вона допоможе вам почати краще себе почувати і контролювати апетит. Багатьом людям йога допомогла не тільки отримати найкращий вага, але і позбутися згубних звичок і поправити здоров'я. Вірите ви в це чи ні, але йога реально працює. Багато курси включають в себе і прості фізичні вправи, які також можна розвинути до залежності взамін вашої шкідливої звички.
7
Прибувайте в теперішньому моменті. Позбутися від харчової залежності допоможе усвідомлене харчування. Не потрібно морити себе відразу голодом. Просто в момент прийняття їжі думайте тільки про цей момент. Так ви з'їсте набагато менше, ніж за телевізором або комп'ютером.
Зверніть увагу
Харчова залежність має має те ж коріння, що і алкоголізм. Людина їсть все підряд заради задоволення від самого процесу. Як позбутися від харчової залежності дізнайтеся в цій статті. Харчова залежність: причини, ознаки, способи позбавлення.
Корисна порада
Таким чином, можна говорити про існування такого поняття як «харчова залежність», а не просто відсутність самодисципліни у ненажер. Поведінка залежних від їжі людей відрізняється величезним бажанням поїсти, нездатністю відмовитися від їжі, полегшенням стресу і задоволенням в процесі споживання, почуттям провини після прийому надмірної кількості їжі. Їжа для людей з харчовою залежністю - ліки, розраду і допінг.