Як видалити пробку в системі охолодження.

Після заміни антифризу в системі охолодження двигуна, як правило, в ній залишаються місця, заповнені повітрям. В результаті утворення повітряних пробок порушується циркуляція охолоджуючої рідини, що призводить до перегріву мотора. І якщо водяний насос не в змозі самостійно видалити повітря з системи охолодження, йому необхідно допомогти.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
Повітря, по відношенню до рідини, завжди прагне вгору, а отже, він буде накопичуватися у верхній точці системи охолодження двигуна. Для звільнення водяної сорочки мотора і системи опалення салону автомобіля від повітряних пробок, в машині піднімається капот, і після того як двигун охолоне, з розширювального бачка знімається кришка.
2
Кран радіатора опалювача при цьому відкривається повністю. Потім на автомобілях «класичної лінійки» ВАЗа в моторному відсіку викруткою послаблюється затяжка хомута верхнього патрубка грубки. Після чого патрубок зсувається рукою, і через отвір, що відкрився віддаляється повітря, а коли почне витікати антифриз, він надівається на місце, і хомут на ньому затягується.
3
На наступному етапі звільняється затягування хомута на патрубку усмоктувального колектора, що знаходиться нижче карбюратора, і звідти аналогічним чином віддаляється повітряна пробка.
4
На автомобілях з інжекторними двигунами повітря з системи охолодження видаляється після від'єднання патрубка на дросельному вузлі. Технологія зазначеного процесу аналогічна вищеописаному способу.
5
Видаливши повітряну пробку , не забудьте довести до норми рівень охолоджувальної рідини в розширювальному бачку.
Сама назва «повітряні пробки » говорить про природу їх походження. Вони утворюються при попаданні повітря в систему опалення, що створює чимало проблем в зимовий період. Відомі кілька причин, в результаті яких повітряні пробки утворюються.
Інструкція
1
Перша причина в самій воді, де розчинений повітря. При нагріванні води він у вигляді бульбашок піднімається у верхні ділянки системи опалення і, накопичуючись, створює повітряні пробки . Наступна причина - знижений тиск в системі опалення, через що вона частково спорожняється, і порожнечі заповнюються повітрям. Повітряні пробки можуть також утворитися в результаті витоків і ремонту системи опалення, коли здійснюється її частковий або повний демонтаж і подальша збірка.
2
Повітря зазвичай збирається в радіаторах верхніх поверхів, де на цей випадок повинні бути встановлені спеціальні пристосування для спуску повітря. Якщо хочете визначити місце повітряної пробки , простукаєте невеликим молоточком свої батареї. В місцях скупчення повітря звук від них буде набагато сильніше і дзвінкіше, ніж від заповненої батареї.
3
Якщо хочете уникнути проблем, пов'язаних з повітряними пробками, подбайте про те, щоб на батареях у вашій квартирі стояли крани або клапани для скидання повітря. К, наприклад, кран Маєвського встановлюється з боку, протилежного від вхідної труби. За допомогою ключа потихеньку відкриваєте кран доти, поки не почується характерне шипіння повітря, що виходить. Як тільки воно закінчилося, і рівномірно пішла вода, кран щільно закрийте.
4
В цілях безпеки підкладіть під клапан ганчірку і підставте невеликий посуд. Якщо клапан на батареї відсутній, то доведеться діяти більш складним способом. Приготуйте розвідний ключ і рідина для змащення - звичайний гас або WD-40. Зачекайте кілька хвилин, щоб вона дійшла до заржавілою різьби, і можете починати відкручувати заглушку.
5
При перших звуках вихідного повітря припиніть роботу і почекайте, коли потече вода. Щоб уникнути патьоків приготуйте ганчірку і відро. З появою води заглушку закрутіть, додавши для більшої надійності на різьбу трохи льону або кілька витків стрічки ФУМ.