Як завести карбюраторну машину в мороз.

Багато власників автомобілів з карбюраторним двигуном в морозну погоду стикаються з проблемою запуску двигуна. Існують різні способи впоратися з даною ситуацією і завести автомобіль навіть у сильний мороз.
Вам знадобиться
  • - 2х літрова пляшка з гарячою водою, бажано окріп
  • - буксирувальний трос
  • - 50-100 мл бензину з бензобака
  • - ключ на 10 ( трубчастий або ріжковий)
  • - акумуляторне зарядний пристрій
Інструкція
1
Виходячи з будинку, наберіть гарячої води в дволітрову пляшку. Відкрийте капот автомобіля. Полийте окропом з пляшки на впускний колектор двигуна (на ньому встановлений карбюратор). Потрібен домогтися повного прогріву колектора, для поліпшення загоряння паливної суміші, що подається з карбюратора в камеру згоряння двигуна. Заведіть двигун.
2
Використовуйте буксирування. Попросіть водія іншого автомобіля взяти вас на буксир. Швидкість буксирування бажано притримувати 15-25 км/год. При цьому вам потрібно включити запалювання автомобіля, включити першу або другу передачу і, відпускаючи педаль зчеплення, приблизно на 5-7 секунд, домогтися запуску двигуна. При буксируванні автомобіля не забудьте увімкнути аварійну сигналізацію.
3
Попередньо приготуйте в півлітровій пляшці бензин. Відкрийте капот автомобіля. Ключем на 10 зніміть кришку короба повітряного фільтра. Відкриється вид на карбюратор. Додайте приблизно 20-40 мл бензину безпосередньо в повітрозабірники карбюратора. Заведіть двигун. При необхідності повторіть. Після запуску двигуна встановіть кришку повітряного короба на місце.
4
Перед тим як залишити автомобіль на морозі, зніміть з нього акумулятор. Будинки зарядите його зарядним пристроєм, як написано в інструкції по експлуатації. Встановіть акумулятор на автомобіль. Запустіть двигун. При спробі завести автомобіль ключем запалювання, кожне включення стартера не повинно перевищувати 5 секунд, і повинно проводитися з вичавленої педаллю зчеплення.