Як заробити: бізнес-ідеї.

Цікаві бізнес- ідеї з'являються не тільки у лідерів галузей, кваліфікованих менеджерів і відомих підприємців. Знайти бізнес-ідею може кожен, якщо задумається про свої потреби, про те, чого колись не вистачало йому і чого не було на ринку. При грамотному просуванні майже кожна ідея зможе стати джерелом доходу.
Інструкція
1
При думці про створення власного бізнесу багато хто починає думати про підходящої бізнес-ідеї і доходять висновку, що все необхідне вже створено і що легше скористатися вже наявними ідеями (магазин, кав'ярня, створення сайтів і т.д.). З одного боку, піти по вже відомому шляху в чомусь легше. З іншого - бізнес- ідеї є завжди, просто їх не завжди легко знайти. На жаль, єдиного алгоритму пошуку ідей не існує. Однак при пошуку ідеї варто почати з думки про свої потреби.
2
Згадайте, коли востаннє ви були незадоволені наданою вам послугою. Напевно таке траплялося, і не раз. І кожного разу ви в обуренні думали, що надати ту чи іншу послугу якісно було зовсім не важко, просто компанія не продумала алгоритм її надання, найняла некваліфікованого працівника і т.д. Якщо ви знаєте, як правильно надавати дану послугу, то чому б не заробити саме на цьому? Приміром, вам могло не сподобатися робота служби таксі або кадрового агентства.
3
Якщо ви особистість творча і вмієте робити що-небудь своїми руками, то у вас вже є бізнес-ідея - те, що ви здатні створити. Той, хто вміє шити, може відкрити ательє з пошиву вечірніх та весільних суконь, той, хто вміє малювати, може робити своїми руками вітальні листівки (вони цілком в ціні) та оригінальні подарунки.
4
Заробити можна і просто на тому, що ви вмієте робити добре. Приміром, юрист або менеджер по рекламі може працювати в компанії або самостійно. Самостійна робота за фахом цілком може стати бізнес-ідеєю. Але для цього треба справді бути кваліфікованим фахівцем і мати достатньо зв'язків у своїй області, інакше з пошуком клієнтів спочатку можуть бути труднощі.
5
Яку б ідею ви не вибрали, дуже багато залежатиме від її просування. І сама потрібна річ не продаватиметься без реклами. Тому основне завдання для тих, хто хоче заробити - розповісти про себе якомога більшій кількості людей і знайти якомога більше клієнтів за короткий термін. Цим можна (і потрібно) починати займатися відразу після того, як ви визначитеся з тим, чим будете займатися, тобто ще до реєстрації фірми, пошуку приміщення і пр.