Як прибрати дрібні подряпини.

Сяюче пишність нового автомобіля після часу невблаганно втрачає свою привабливість. Уповільнити процес «старіння» пофарбованої поверхні автомобіля нездатні ні обережна експлуатація машини, ні дбайливе ставлення до неї власника. Але відновити втрачену колишню привабливість зовнішнього вигляду автомобіля все-таки можливо за допомогою періодичної полірування кузова.
Вам знадобиться
  • - полірувальна паста,
  • - електродриль,
  • - полірувальні круги,
  • - розчинник,
  • - ганчір'я.
Інструкція
1
Поява на пофарбованої поверхні кузова машини сітки з мікроскопічних тріщин і дрібних подряпин в процесі експлуатації автомобіля - процес неминучий. У зв'язку з чим на допомогу автовласникам по частині відновлення колишньої сяйва, і видалення слідів від дрібних подряпин, була розроблена технологія полірування пофарбованих і лакованих поверхонь автомобільного транспорту.
2
Точніше кажучи, вченими розроблено цілий ряд подібних технологій. Одна з них - відновна поліровка кузова автомобіля, здійснення якої допомагає приховати подряпини і сітку з мікротріщин на фарбі, відновлюючи в ході полірування глибину кольору та блиск забарвленої поверхні машини.
3
Припустимо, що зараз вже є під рукою, у власному розпорядженні, все необхідне для здійснення процесу відновлення первозданного лиску машини: полірувальна паста, електродриль з насадками і ганчір'я.
4
На підготовчому етапі кузов автомобіля вимивається з особливою ретельністю. З його поверхні видаляються сліди від бітуму та інших забруднень. Після чого очищена поверхню обезжиривается розчинником і протирається чистою ганчіркою.
5
Підготовлена подібним чином поверхня покривається необхідним шаром полірувальної пасти, а потім полірується за допомогою електродрилі з насадкою. Кожна поліроль має специфічними особливостями, які обов'язково вказані в інструкції по застосуванню. Чітке дотримання рекомендацій виробника допоможе досягти максимального ефекту при поліровці кузова.