Як кріпити фату. спосіб КРІПЛЕНІЯ фати.

Мабуть, найбільш ніжним і зворушливим елементом образу нареченої є фата. Саме цей аксесуар можна назвати символом чистоти і романтичності. Крім того, з фатою пов'язано безліч весільних прикмет і традицій. І якщо якийсь час назад нареченої віддавали перевагу різним капелюшкам, діадеми і прикрасам, то сьогодні фата знову на піку моди.
Інструкція
1
Прикріпити фату до зачіски можна різними способами. Найбільш популярним вважається кріплення фати на шпильки. Багатьом цей спосіб здається ненадійним, але це зовсім не так. Досвідчений майстер допоможе вам закріпити фату на шпильок так, що їй будуть не страшні пориви вітру і в той же час, шпильки залишаться абсолютно невидимі для оточуючих. До недоліків такого способу можна віднести певні труднощі зняття фати.
2
Інший варіант кріплення - за допомогою спеціального гребінця або шпильки. Як правило, вони служать також і додатковим прикрасою вашого весільного образу. Гребінець може бути або прикріплений безпосередньо до фати, або продаватися окремо. Прикріпивши фату на гребінець або заколку, ви зможете легко зняти її в будь-який момент. Але пам'ятайте, що такий спосіб кріплення не варто використовувати, якщо весілля заплановане на осіннє або зимовий час, коли є ймовірність поривів вітру та інших примх погоди.
3
Якщо ж програма весільних заходів передбачає часте зняття і надягання фати, зверніть увагу на спеціальні липучки для її кріплення. Цей варіант найменш надійний, але дозволить міняти образ, не пошкоджуючи зачіску.
4
Пам'ятайте, що не так важливо як ви прикріпіть фату , головне - щоб вона гармоніювала з рештою вашим чином, доповнювала його і робила ще більш вишуканим і романтичним.