Як точити керамічні ножі. Як нагострити керамічний ніж удома.

Якщо ви купівлі або вам подарували керамічний ніж, і прийшов час постаратися повернути йому колишню гостроту, а нести його в спеціалізовану майстерню можливості немає, то запасіться терпінням. Заточка керамічних ножів - процес дуже довгий і кропіткий.
Інструкція
1
Керамічний ніж можна заточити тільки на чому небудь більш твердому, чим він сам і звичайного бруска, на якому точаться сталеві ножі, тут явно недостатньо. Використовуйте для заточування керамічного ножа коло з алмазним напиленням. В крайньому випадку, використовуйте електрокорунд, починаючи від 80 мкм для чорнової обробки і до 40 мкм для чистової.
2
Враховуючи особливі властивості матеріалу, відповідно, пред'являються особливі вимоги до обладнання для його заточки. Керамічні ножі заточуйте на малооборотістом колі з мінімальними биттями інструменту. При заточуванні керамічного ножа докладайте мінімальні зусилля, притискаючи ніж до абразивного інструменту. Саме тому процес заточки керамічного ножа розтягується в часі.
3
Керамічні ножі, за свідченням практиків, також вимагають і ексклюзивної форми ріжучої кромки. Якщо класичний сталевий ніж заточується на «три кути», то керамічний ніж найкраще заточувати так, як не рекомендується заточувати ножі сталеві. А саме - в розрізі ріжуча кромка керамічного ножа повинна бути злегка випуклою. Саме таку форму, яку, як правило, набуває ріжуча кромка ножа при спробах його нагострити в невмілих руках. Це диктується властивостями матеріалу, а саме його крихкістю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FOpMjwa023k