Як встановити сальник.

Термін служби будь-якої деталі, що входить до складу загальної комплектації автомобіля, розрахований на певний період експлуатації. І після часу, або подолання пройденого кілометражу, деталь обов'язково виходить з ладу, відслуживши покладений їй термін, а іноді й раніше.
Вам знадобиться
  • - ключ для переднього храповика двигуна,
  • - набір слюсарного інструменту,
  • - дерев'яна виколотка,
  • - молоток,
  • - новий сальник.
Інструкція
1
Течь масла з-під сальника переднього шківа коленвала свідчить про його несправність і, щоб попередити поломку двигуна, неминучу в разі зниження рівня моторного масла, несправний ущільнювач підлягає заміні в найкоротший термін.
2
Для усунення виниклої несправності з метою полегшеного доступу до сальнику з машини зливається антифриз, демонтується декоративна решітка радіатора і сам радіатор системи охолодження двигуна, потім відкручується храповик і знімається передній шків (не забудьте зняти перед цим ремінь генератора).
3
Видаливши зношену деталь, взамін неї встановлюється новий сальник, який осаджується по посадковому місцю молотком через дерев'яну надставку. Переконавшись в тому, що процедура установки нової деталі виконана успішно, на колінвал двигуна встановлюється передній шків, поєднавши при цьому проріз в ступиці шківа зі шпонковим пазом колінчастого вала.
4
Все подальші дії по збірці мотора виконуються у зворотній послідовності.