Як вибрати парктроник. топ моделей парктроников.

При покупці паркувального радара, або парктроника , необхідно визначитися з моделлю даного пристрою. Зараз парктроник дуже часто включений в стандартну комплектацію нового автомобіля. Це зручно - є можливість на місці перевірити даний пристрій. З іншого боку - обмежує в можливості вибрати парктроник, що повністю відповідає необхідним запитам власника автомобіля.
Інструкція
1
Відмінності між моделями в першу чергу проводяться за кількістю датчиків зближення, що поставляються в комплекті з паркувальним радаром. Від їх кількості залежить і якість індикаторів або шкал індикації на приладовій панелі або моніторі парктроника . Чим більше датчиків руху, тим достовірніше буде інформація цього приладу про присутність поблизу вашого автомобіля різних перешкод.
2
Датчики парктроника встановлюються спереду і ззаду автомобіля, тільки ззаду, або всередині фар. Вибір парктроника з 6 або 8 датчиками означає, що прилад контролюватиме відстань від автомобіля до перешкод на його шляху і спереду, і ззаду автомобіля.
3
вибрати парктроник за кількістю індикаторів відстані і якістю. Існують моделі парктроников, оснащені тільки звуковими або світловими індикаторами відстані, які встановлюються на приладову панель в салоні автомобіля. Бувають і такі парктроніки, індикатори яких підключаються безпосередньо до бортового комп'ютера автомобіля. Найкращий і найзручніший в експлуатації варіант партронік - партронік, оснащений власним монітором і цифровим дисплеєм. Установка такого паркувального радара набагато простіше. Крім того, монітор такого парктроника можна поставити в будь-якому зручному для водія місці.
4
Вибирайте парктроник грунтуючись і на легкості, комфорті, і простоті зчитування інформації індикаторів з монітора приладу. Бувають парктроніки з різнокольоровими шкалами індикації. Вони відображають показання кожного датчика певним кольором шкали. Це дуже сильно спрощує задачу водія отримувати інформацію про відстань до предмета на шляху автомобіля.