Як зробити маску жаби. Маска жаби з паперу.

Жодне дитяче свято не обходиться без костюмованого уявлення. Чарівні перевдягання-перетворення дуже подобаються малюкам. І справді, щойно бігав просто хлопчик Петя, а ось він уже пустотливий жабеня, який просить впустити його в терем-теремок.
Інструкція
1
Пошукайте за старими дитячим книжкам або журналам забавну жаб'ячу пику. Срісуйте зображення жаб'ячої мордочки на лист щільного паперу за розміром особи вашої дитини. Окрему увагу приділіть очам і роті. Очі повинні розташовуватися на місці очей вашої дитини, а рот намалюйте великий і усміхнений. Розфарбуйте майбутню маску зеленим кольором.
2
Наклейте маску на лист тонкого картону. Ображати її по контуру і виріжте очі. Оформіть їх віями з паперу. Виріжте великий усміхнений рот.
3
З бічних сторін пики приклейте по невеликому шматочку скотча і виконайте отвори шилом. Прив'яжіть до отворів шнурок або гумку за розміром голови дитини. От і все. Тепер ваша дитина буде найчарівнішим жабеням на святі!
Корисна порада
Таким же чином можна виготовити і маску Царівни-Жаби. Вираз цієї маски повинно бути серйознішим. Зверху голови жаби треба намалювати корону, а до маски ззаду приробити невеликий шлейф з тюлю; Крім того, граючи маленьку роль, дитина вчитися дивитися на світ з іншої точки зору. Заучуючи напам'ять слова і вірші, він розвиває свою пам'ять і мову. Не кожен малюк може вийти на сцену перед безліччю однолітків і батьків. А надівши маску, він перестає бентежитися, долає свій страх і розгубленість; Все перевтілення досягаються найпростішим виготовленням костюма і впізнаваною маски. Зовсім необов'язково купувати дорогий костюм в магазині, тим більше що це не остання роль вашого чада.