Як відкривати дверні замки. відкрити двері шпилькою.

Час від часу кожен з нас може опинитися в ситуації, коли необхідно відкрити замок без ключа. Двері в квартиру має звичай захлопуватися в той самий момент, коли ви вийшли на сходову площадку, а ключ залишився на тумбочці в передпокої. Більш поширена біда - втрата ключа від вхідних дверей. Як бути в такій ситуації?
Інструкція
1
Підручні предмети дуже рідко можуть допомогти у відкритті дверей. Тільки в шпигунських і пригодницьких фільмах двері легко піддається впливу дамській шпильки, шпильки або шпильки. На жаль, використання таких предметів здатне лише пошкодити замок і створити труднощі для майстра, до якого все одно доведеться звернутися за допомогою.
2
Якщо ключ завідомо перебуває в замкнутій квартирі або конструкція замка дозволяє відкрити його без ключа зсередини, можна спробувати проникнути в своє житло через балконні двері з сусідської квартири. Враховуйте тільки, що подібні карколомні трюки не завжди доречні і професійно можуть бути виконані тільки співробітниками рятувальної служби.
3
У більшості випадків необхідно звернутися за допомогою до досвідченого слюсарю. Майстер, який володіє спеціальним інструментом, як правило, за короткий час допоможе розкрити не надто складний дверний замок, який доведеться після цього втручання замінити.
4
Якщо двері стара, її можна просто зняти з петель або вибити з дверної коробки. В крайньому випадку, шматок двері з замком можна випиляти болгаркою або вибити замок ломиком.
5
Якісну і дорогу двері ламати не варто. У цій ситуації може стати в нагоді набір відмичок, яким володіє майстер-ремонтник. Процес відкривання замка в цьому випадку буде схожий на роботу професійного квартирного злодія. Різниця лише в тому, що навички розтину замку використовуються на благо.