Як витягнути кліща у кішки. кліщі у кішок Як витягнути.

Кішки , що мають доступ на вулицю, нерідко приносять на собі кліща і найчастіше вже присмоктався. З тваринного потрібно негайно зняти паразита будинку або відвезти кішку у ветеринарну клініку. Не секрет, що кліщі - переносники енцефаліту, а тварини можуть їм захворіти, також як і люди. Якщо ви вирішили витягти кліща, дотримуйтесь загальних рекомендацій, будьте гранично обережні і уважні.
Вам знадобиться
  • - товста нитка;
  • - масло;
  • - гумові рукавички.
Інструкція
1
Одягніть гумові рукавички, інакше ви можете захворіти при безпосередньому контакті з кліщем. Потім візьміть машинне, соняшникова або оливкова олія і нанесіть його на шкіру тварини, де впився кліщ. Через кілька хвилин паразиту нічим буде дихати, і він почне слабнути.
2
Обмотайте товстою ниткою комаха близько самої голови і почніть злегка його розгойдувати. Коли ви відчуєте, що кліщ безперешкодно хитається з боку в бік, повільно потягніть нитку. Ви можете діставати комаха і звичайним пінцетом, міцно вхопивши його.
3
Після вдалого завершення важливої справи обробіть місце укусу йодом або міцним спиртом. Спостерігайте за поведінкою кішки: якщо ви помітите, що тварина погано себе почуває, якнайскоріше покажіть його ветеринарного лікаря. А ще краще, здайте кліща на аналіз, який виявить, чи було комаха носієм небезпечного захворювання чи ні.
4
Тваринам теж ставлять ін'єкцію імуноглобуліну, тому якщо ви можете оплатити препарат, не відмовляйтеся від його введення. Доза препарату необхідна тварині обійдеться вам не дуже дорого.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Gpfi_b5VHJg
Зверніть увагу
Якщо ви не убереглися від укусу кліща, вам доведеться самостійно видаляти його, і якнайскоріше. Але як витягнути кліща безболісно, акуратно і без наслідків? Витягти кліща можна й іншим способом: застосувавши для цього нитку. Необхідно сформувати з нитки петельку і накинути її на кліща, розмістивши максимально близько до шкіри.
Корисна порада
В побуті є багато варіантів, як витягнути кліща з тіла. Наприклад, дуже поширений варіант - рясно намазувати місце укусу (і самого кліща) рослинним маслом. Мета - "втопити" кліща, не дати йому можливості дихати. Чекати потрібно близько 20 хвилин. Кліщ відчуває дискомфорт, послаблює свою хватку, починає перевертати лапками, типу потихеньку вилазити.