Як закопувати у вухо краплі. Як закопувати перекис водню у вухо.

Захворювання вух провокують мікроби, іноді страшний біль викликає звичайний протяг. Як лікування призначають краплі з вмістом протизапальних компонентів, які слід закапувати безпосередньо в порожнину вуха. Але перш ніж приступати до лікування, відвідайте лора. Він огляне внутрішньо вухо і поставить діагноз, а також зробить відповідні призначення.
Інструкція
1
Ретельно видаліть сірчані відкладення з сл вухо вого проходу. Використовуйте для цієї мети ватяні палички або сірник, обмотану ваткою. Намагайтеся не вводити паличку глибоко, так як можете пошкодити барабанну перетинку і навіть не відчути через біль у вусі.
2
Якщо є необхідність, промийте сл вухо виття прохід перекисом водню. Обов'язково промокніть рідина ватяним диском через 3-5 хвилин після того, як ви закапали її в вухо. Промивати слід лежачи на боку. Перекис повинна розмити сірку та інші забруднення. Якщо ви відчуваєте закладеність, різко закиньте голову в протилежну сторону, щоб витекла вся рідина.
3
Наберіть потрібну кількість крапель в піпетку і закапайте вухо, нахиливши голову трохи вбік. Зачекайте кілька хвилин і закладіть сл вухо виття прохід невеликим шматочком вати, інакше краплі можуть витекти і ефект від процедури ослабне.
4
Процедуру проводите стільки разів на день, скільки порадив лікар. В крайньому випадку, прочитайте рекомендації в анотації до препарату. Якщо ви не будете дотримуватися схеми лікування, всі ваші праці будуть марними. Перед кожною процедурою здійснюйте чистку вуха ватяними паличками.