Як вибрати лак для нігтів.

Доглянуті руки, бездоганний манікюр - предмет особливої гордості будь-якої жінки. Не дарма ж кажуть: «Прекрасна до кінчиків нігтів ». Якісний манікюр припускає якісний лак, ідеально лежить на нігтику. Як з усього різноманіття, яке сьогодні пропонують виробники лак ов, вибрати найкращий продукт, часом видається важким завданням. Але це тільки на перший погляд так.
Інструкція
1
Перш за все, зверніть увагу на форму ф лак вона. Якщо вона надто хитромудра, є шанс, що лак буде неоднорідне розподілятися за обсягом бульбашки. Це загрожує нерівномірним фарбуванням нігтя. Найкращою формою ф лак вона для лак а є циліндрична.
2
Уважно прочитайте склад. За якість лак а відповідають такі компоненти, як бутиловий і етиловий спирт, діфутілфталат або касторове масло, кремнієві кислоти або бетоніти. Наявність цих компонентів зробить поведінку лак а на нігті передбачуваним: він буде рівно і легко наноситися, довго триматися, швидко сохнути.
3
Вибирайте лак, орієнтуючись на структуру власного нігтя. «Ребристість» нігтики ще більше підкреслять перламутрові лак і, а яскраві або темні лак і піднесуть короткі округлі нігті у вельми невигідному світлі.
4
Неодмінно зверніть увагу на пензлик. У хорошого лак а вона не надто жорстка і зроблена з ворсинок різної довжини. Якщо покласти «правильну» пензлик на нігтик, то край її ворсу повністю повторить рельєф лунки нігтя.