Як пов'язати дитячу манишку. Як пов'язати манишку дитячу.

В осінньо-зимовий період необхідно особливим чином дбати про здоров'я дитини. Теплі речі: шапка, рукавиці, шарф і т.д. повинні бути невід'ємним атрибутом будь-якого зимового вбрання. Однак не завжди зручно використовувати дитячий шарф - він постійно з'їжджає, або навпаки, занадто туго стягує шию дитини. Відмінним виходом з цієї ситуації буде зв'язати дитячу манішку самостійно.
Вам знадобиться
  • - 100 г пряжі будь-якого кольору довжиною 100 метрів
  • - чотири панчішних спиці
Інструкція
1
Щоб зв'язати дитячу манішку , візьміть 2 спиці і наберіть 48 петель (4 * 12) .Сніміте з протилежного боку від стирчать кінців нитки по 12 петель на дві спиці. Замкніть у коло, простеживши, щоб наборная косичка не перевернулися. Пров'яжіть перший ряд на трьох спицях. Воріт в'яжеться гумкою 1х1.
2
У наступному ряду вводиться четверта спиця.
3
По колу в'яжіть воріт. Перевіряйте довжину відповідно до довжини шиї дитини.
4
Коли воріт пов'язаний, переходите на спиці, які більше за розміром. Малюнок змінюється на наступний: дві виворітні петлі, десять лицьових. Пізніше виворітні петлі утворюють реглан лінію.
5
Тепер в кожному другому ряду з кожного боку від реглани лінії (справа і зліва) робиться одна прибавка.
6
Після того як ви пров'язати 5-6 см, вам слід продовжити роботу тільки над передньою частиною манишки. Робота ведеться укороченими рядами. Тепер у кожному ряду до бічних реглани ліній НЕ довязивайте 3 рази по 2 і 3 петлі. До середньої реглани лінії продовжуйте робити надбавки в кожному парному ряду, як і раніше справа і зліва.
7
Зв'язавши перед, зробіть так званий з'єднувальний ряд, тобто пров'язуйте коло по всіх спицям.
8
Далі по колу знову зв'яжіть 3 см гумки 1х1. Закрийте петлі.Манішка готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=t7S3Zem0nz4