Як скласти іспит в університеті. Як скласти іспит з будівельним.

У сучасному світі молоді, однією з головних «проблем» є сесія в університеті . Нездані іспити загрожують відрахуванням, а деяким студентам - наступною службою в армії. Іспит в університеті -Важливо і серйозна справа, піддається стресу практично кожного студента, хай і відмінника курсу. Принципи і умови здачі всіх екзаменів схожі, навіть по абсолютно різних дисциплінах.
Вам знадобиться
  • Чистий зошит
  • Ручка
  • Лекції
  • Підручники
Інструкція
1
Добре виспіться. Вимкніть телефон та інтернет. Перепишіть лекції повільно і вдумливо, намагаючись вникнути в саму суть. Бажано робити це в повній тиші або під легку музику.
2
Перечитайте те, що ви написали. Знайдіть незрозумілі слова і визначення, загляньте в підручники і методички. Випишіть ці визначення, намагаючись запам'ятати значення слів.
3
Відкладіть на деякий час написання лекції. Візьміть підручник. Виділіть в ньому олівцем основні теги. Вони повинні допомогти вам вибудувати картину предмета в цілому і скласти його структуру. Вам буде легше орієнтуватися при відповідях на запитання.
4
Візьміть чистий зошит. Перепишіть в неї основні моменти лекцій, теги з підручника та визначення, переписані в другому кроці. Це будуть своєрідні шпаргалки, які можуть вам повторити весь матеріал безпосередньо перед іспитом.
5
Візьміть лекційну зошит, спробуйте самі себе "прогнати" за всіма основними моментам і визначень. Перекажіть навмання будь-яке питання з пройденого матеріалу. Лягайте спати раніше. Вставши вранці, за допомогою своєрідних шпаргалок, повторіть весь матеріал курсу.
Здавати іспити - справа клопітка. Особливо, якщо ми вчимося екстерном і випереджаємо своїх однолітків. Найчастіше ми готуємося до здачі за кілька діб, що є не зовсім вірним підходом. Як же правильно підготуватися до здачі іспиту?
Вам знадобиться
  • - канцелярські товари
  • - підручники
  • - методичні посібники
Інструкція
1
Ніколи не можна братися за все відразу. Для початку візьміться за предмети гуманітарного профілю (історія, географія, біологія). До іспитів з основних предметів (російської мови, математики) треба готуватися протягом усього року, чергуючи точні науки з гуманітарними.
2
По-перше, при підготовці необхідно зручне місце для занять, де вам ніхто не заважатиме. По-друге, необхідно вибрати час, в яке ви зможете зосередитися на заняттях.
3
Щоб найкраще запам'ятати вірші чи якісь формули, перепишіть їх багато разів, читайте їх в транспорте.Перед прочитанням твору, вивчіть питання екзаменаційних білетів, пов'язаних з цим твором. В процесі читання відповідайте на них і записуйте свої відповіді.
4
При підготовці до іспиту з математики, залишайте кілька невирішених прикладів в кожній темі. За тиждень до іспиту перегляньте теоретичну частину підручника, влаштуйте собі контрольну роботу із залишених прикладів. Так повторюється весь курс математики, і ви впевнено йдете на іспит.
5
Перед здачею іспиту можна нічого повторювати і, тим більше, зубрити, інакше виявиться, що ви запам'ятали тільки останнє прочитане вами. Якщо є бажання, то можете перегорнути підручник. Під час іспиту не потрібно боятися невеликого хвилювання, це в порядку речей, більш того, не можна приймати хвилювання за незнання. У разі, якщо ви щось забудете, викладач завжди підкаже вам.
6
Після іспиту потрібно відпочити, відключитися від зовнішнього світу і виспатися. Так і поступите. Але з ранку займіться вивченням нового предмета.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5RUxRyhS-bg
Корисна порада
Найголовніше при підготовці до іспитів - міцний і здоровий сон!