Як лікувати мигдалини у дітей. гланди у дітей лікування.

У кожної людини є глоткові і піднебінні мигдалини , які служать для захисту організму людини від проникнення через ротову і носову порожнини різного роду мікробів і вірусів. Діти вже народжуються з миндалинами, але мигдалини продовжують формуватися приблизно до 5 - 6 річного віку. Сильно розрослися і постійно запалені мигдалини видаляють у дітей операційним способом. Однак навіщо доводити справу до операції, якщо є ефективні методи лікування.
Вам знадобиться
  • Харчова сода, фурацилін, розчин коларголу, двох - трьох відсотковий розчин ляпісу, бензилпеніциліну натрієва сіль, мед.
Інструкція
1
В тому випадку, якщо ви виявили у дитини почервоніння або невелике запалення мигдалин, можемо вас заспокоїти - лікування дитини поки не потрібно. У цій ситуації рекомендується приготувати розчин харчової соди або розчин фурациліну, і полоскати ним горло 6-7 разів протягом дня. Почервоніння і запалення повинно пройти протягом двох-трьох днів.
2
Поясніть дитині, що він повинен дихати носом. Таке дихання потрібно для того, щоб мигдалини не пересихали, не переохолоджуватися, і на їх поверхню не потрапляли мікроби.
3
Якщо ви виявили сильне почервоніння і запалення середнього або важкого ступеня, то необхідно давати дитині для полоскання горла розчини антисептиків, а також обробляти мигдалини різними засобами. До них можна віднести тривідсотковий розчин коларголу, 2-3% розчин ляпісу та інші. Курс лікування від чотирнадцяти до двадцяти днів.
4
Для досягнення гарного результату в лікуванні можна також використовувати ще один метод. Змішайте невелику кількість бензилпеніциліну натрієвої солі і п'ятдесят-сімдесят грамів меду. Цією сумішшю намастіть мигдалини дитини після їжі протягом 4-5 днів. Через два місяці повторіть процедуру повністю.
Зверніть увагу
Перед тим, як починати лікування, проконсультуйтеся з лікарем!
Корисна порада
Бережіть дитину, не давайте йому занадто холодної їжі, уникайте переохолоджень і протягів.