Як витягнути зламаний ключ. зняти зламаний замок харків.

Зламаний ключ , наприклад, від квартири або від гаража, являє собою масу неприємностей. Але більшу неприємність приносить ключ тоді, коли він зламаний безпосередньо в замку. Для виїмки уламка із замку можна скористатися різними способами, але не факт, що вони завжди будуть результативними. В такій справі, крім вправності, необхідно ще мати трохи удачі. Для кожного окремого випадку потрібен окремий підхід.
Вам знадобиться
  • Плоскогубці, рідина від іржі, латунна трубка, паяльна лампа, викрутка, магніт.
Інструкція
1
Якщо ключ зламався в гаражному замку і частина уламка стирчить зовні, постарайтеся плоскогубцями повернути його назад і витягнути. Якщо не вистачає зусилля для повороту зламаного ключ а, попередньо бризніть в замкову щілину рідиною від іржі і почекайте трохи, поки рідина не зробить своєї справи.
2
Якщо ключ НЕ провертається, обережно постукайте по уламку і повторіть спробу повернути ключ . Чи не загинайте уламок для того, щоб було зручніше за нього вхопиться, якщо повністю не впевнені в тому, що він не зламається.
3
Якщо ключ зламався і уламок залишився всередині свердловини, підберіть латунну трубку такого діаметру, щоб при насадці на уламок вона заходила з натягом. Нагрійте один кінець трубки паяльною лампою і напрессуйте її на уламок.
4
Дочекайтеся повного охолодження трубки, бризніть в свердловину рідина проти іржі. Потім, акуратно зігнувши трубку, постарайтеся провернути ключ і витягнути.
5
Якщо зламався плоский ключ в дверному замку, то постарайтеся повернути його викруткою в положення, при якому він повинен вільно вийти. Потім двома голками зачепите уламок з обох сторін і спираючись на краю свердловини, витягніть його. Якщо ключ виявився залізним, спробуйте скористатися сильним магнітом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rMqbXY7gihA