Як робити анімовані аватари.

Створювати анімовані аватари можна по-різному. Якщо слідувати певним технічним інструкціям, то процес створення буде цілком доступний і рядовим користувачам і новачкам. В процесі створення, як правило, використовуються різні графічні редактори.
Інструкція
1
Найпростіше створити анімоване зображення (аватар) потрібних розмірів і встановленої тривалості за допомогою Video to GIF Converter. Для здійснення подібної задумки достатньо лише мати відеоролик або фільм, і за допомогою утиліти можна створити аватар з певного моменту відео. Однак бажано, щоб кадрів було не дуже багато, інакше розмір може бути занадто великим і відповідно, більшість сайтів не дадуть вам поставити такий аватар через обмеження в розмірах.
2
Для створення власної анімації за окремими кадрам потрібно для початку скористатися графічним редактором Adobe Photoshop. Якщо ви створите нове зображення, то вам, навіть якщо ви є в цій справі новачком, відкриється досить-таки широкий спектр можливостей. Справа в тому, що Фотошоп містить безліч тем, шрифтів, стилів і т.д. Виходить - будь-який користувач, не вдаючись до малювання, може шляхом «вставки» зробити власне оригінальне зображення. Також якщо не вистачає інструментів, то завжди їх можна скачати на сайтах, присвячених Фотошопу. І ще як доповнення пересічному користувачеві не завадить ознайомитися з уроками Photoshop для подальшої роботи.
3
Почати створення gif-анімації найкраще з найбільш простого в обігу додатки Easy GIF Animator Pro. Маючи зображення, створене за допомогою Фотошопа, можна почати створювати анімацію. Навіть одного зображення вистачить, оскільки програма має своїми «стандартними» варіантами анімації, в тому числі спецефектами, установкою певного часу, розмірів і т.д.
Соціальна мережа « Вконтакте » раніше мала функцію додавання анімованих зображень як аватара користувача чи спільноти. З часом дана функція перестала існувати, однак можливість завантаження анімованих зображень збереглася.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Перейдіть до меню редагування зображення вашої сторінки в соціальній мережі « Вконтакте ». Для цього відкрийте завантаження нового зображення під меню аватара користувача. У вас на екрані з'явиться меню завантаження зображення, виберіть анімаційну картинку з жорсткого диска і завантажте її за допомогою кнопки огляду, попередньо вказавши шлях до неї в вашому комп'ютер.
2
Дочекайтеся закінчення копіювання файлу на сервер соціальної мережі, після чого налаштуйте зменшену копію вашого аватара. Зверніть увагу. що всі завантажені вами анімації матимуть статичний вид. Те ж саме відноситься до тих випадків, коли вам необхідно встановити анімацію в якості профільного зображення спільноти або публічної сторінки. Завантаження аватара відбувається через панель управління сторінкою. Дана дія доступно лише адміністрації паблік.
3
Якщо ви хочете завантажити анімоване зображення на сайт соціальної мережі « Вконтакте », скористайтеся пунктом меню «Документи», який підтримує завантаження файлів найбільш відомих форматів. Для цього активуйте дане меню для вашого профілю на панелі налаштувань, встановивши галочку навпроти нього. Після цього в лівій бічній панелі повинен з'явитися додатковий пункт меню з відповідною назвою.
4
Перейдіть до меню «Документи» і натисніть на додавання нової позиції, після чого через огляд файлів вашого комп'ютера вкажіть шлях до вашої анимированной картинці. Завантажте її на сервер, після чого вкажіть параметри приватності документа, якщо ви хочете відправити його певному користувачеві.
5
В поле редагування повідомлення виберіть додавання нового елемента і виберіть пункт «Документ». Прикріпіть ваше зображення і натисніть на відправку його для вашого співрозмовника. У всіх інших випадках завантаження файлів у форматі GIF виконуватиметься в якості звичайного зображення.
Зверніть увагу
Деякі спільноти мають анімовані аватари тільки тому, що не змінювали їх з моменту скасування файлів GIF в якості профільного зображення.