Як видалити бородавки на обличчі. Як видалити на обличчі бородавку.

Бородавка - захворювання шкіри, симптомом якого є дрібні доброякісні новоутворення, найчастіше вірусної етіології, що має вигляд сосочка або вузлика. Вони можуть раптово з'явитися на самих різних місцях - на руках, ногах, в тому числі і на обличчі . Причиною утворення бородавок є вірус групи папіломи людини. Він може передаватися не тільки за допомогою контакту з хворим і через загальні предмети користування, але і після купання в громадському водоймі і навіть при найменшому порізі під час гоління. До причин появи бородавок можна ще додати і зниження людського імунітету.
Інструкція
1
Зведення бородавки цибулею і оцтом - потрібно витримати в оцті або оцтової есенції цибулину близько двох годин і прикласти до бородавки на всю ніч.
2
Видалення бородавки соком чистотілу - знаменитий і дієвий спосіб. Просто змащуйте бородавку свіжим соком чистотілу, поки вона не зійде остаточно.
3
Видалення бородавки нашатирем - намочіть бородавку і натріть нашатирем.
4
Часник плюс сіль - зробіть кашку з часнику з сіллю, прикладіть до бородавки, зверху накрийте поліетиленом і закріпіть. Залиште компрес на всю ніч.
5
Ефірне масло лимона - відмінний помічник при лікуванні бородавок. Досить нанести на бородавку масло лимона і заклеїти лейкопластирем. Повторюйте процедуру кожні 3 години.
6
Видалити бородавку можна і звичайним оцтом - припікають бородавку оцтом точково. Процедуру проводити щодня до повного видалення бородавки.
7
Видалення бородавки вітаміном Е - теж дієвий спосіб, курс лікування при якому становить до 2-3 місяців. При цьому потрібно кожен день наносити на бородавку вітамін Е в олії.
8
Сік часнику плюс мед - відмінний засіб в боротьбі з бородавками. Важливо дотримуватися пропорції і на 3 частини соку часнику додавати 1 частину меду. Наносити доти, поки бородавка не зникне з коренем.
9
Видалити бородавку можна і за допомогою міцного соку полину, який потрібно щоденно по кілька разів наносити до повного зникнення бородавки.
10
Свіжий сік календули наноситься на бородавку, зав'язується і залишається на ніч. Повторювати до повного виведення бородавки.