Як збільшити частоту оновлення екрану. Як поміняти герцовку монітора usus.

Іноді деякі додатки змінюють параметри системи, в результаті частота поновлення екрана зменшується, що сприяє швидкому стомленню очей. На жаль не всі користувачі знають, як повернути назад цей параметр.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, монітор
Інструкція
1
Якщо ви помітили, що картинка на моніторі почала блимати, то першим ділом слід перевірити частоту поновлення зображення. Для цього натискаємо кнопку "Пуск" та натискаємо на іконку панелі управління, яка може відображатися як папка, або як список. Відкриваємо папку і знаходимо ярлик з назвою "Екран", або знаходимо в списку пункт з такою ж назвою і натискаємо на нього. Наступного вікні натискаємо на вкладку "Параметри" і перевіряємо дозвіл екрана. При дуже високому дозволі частота поновлення автоматично знижується, тому необхідно виставити номінальне значення, яке зазвичай становить 1024x768 для 17 "моніторів і 1280x1024 для 19" моніторів.
2
Після того, як ви переконалися, що необхідний дозвіл екрана встановлено, натискаємо кнопку "Додатково" на цій же вкладці і переходимо до наступного діалогового вікна, в якому знаходимо вкладку "Монітор" і активізуємо її. На даній вкладці в блоці з назвою "Параметри монітора" є рядок, що показує поточну частоту поновлення монітора. Якщо клацнути на стрілку праворуч, то відкриється список доступних частот поновлення для даного дозволу екрана, з якого слід вибрати найбільшу. Після цього закриваємо всі вікна, натискаючи OK, і переконується, що мерехтіння картинки пропало.
3
Якщо ж даний метод не допоміг, або в списку доступних частот немає інших значень, крім 60 Гц, отже, маєте місце проблема з драйвером відеокарти, який слід перевстановити. В цьому випадку варто вставити в дисковод диск з драйвером, знову зайти в панель управління з меню "Пуск" і вибрати значок "Система". У вікні, на вкладці "Обладнання" тиснемо на кнопку "Диспетчер пристроїв". В розділі "Відеоадаптери" відкрився вікна вибираємо свою відеокарту, і в наступному вікні на вкладці "Драйвер" тиснемо кнопку "Оновити". Далі в майстрові поновлення устаткування вибираємо пункт "Установка з вказаного місця" і вказуємо CD-RОМ. Програма установки сама знайде і встановить необхідне програмне забезпечення. Дочекавшись завершення, перезавантажте комп'ютер, після чого частота поновлення монітора відновиться.