Як вимочувати солону рибу. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Перед тим як приступити до процесу вимочування солоної риби, ретельно очистіть її від луски, відріжте голову, хвіст, все плавники і наріжте на шматочки. Щоб очистити від луски солону рибу , попередньо покладіть її на годину в холодну воду. Існує два способи вимочування солоної риби: в проточній воді і в змінюваний воді.
Інструкція
1
В проточній воді. Солону рибу укладіть в каструлю.
2
Поставте каструлю в раковину.
3
Увімкніть кран з холодною водою і направте потік води неодмінно на каструлю з рибою. Холодна вода буде постійно омивати рибу і стікати в водовідвідну трубу. Через тридцять хвилин потрібно рибу переміщати. При даному способі солона риба вимочити за кілька годин.
4
В змінною воді. Візьміть один кілограм разделанной солоної риби і залийте двома літрами холодної води, яка повинна бути температурою не вище 12 градусів. Щоб вода охолоджувалася можна використовувати лід.
5
Перший раз поміняйте воду через одну годину після початку вимочування. Потім через дві години, через три, через шість годин. При цьому кожен раз додавайте стільки ж води, як і на самому початку. Міняти часто воду не слід.
Зверніть увагу
Влітку потрібно постійно стежити за зміною води, так як несвоєчасна її зміна може привести до псування риби.
Корисна порада
Солону рибу, яку вимочити, не можна довго зберігати. Бажано відразу після вимочування піддати її тепловій обробці.