Як знищити свої фотографії.

Є кілька способів видалити фотографії . Найбільш відомий - просте приміщення в корзину з наступним її очищенням. Але подібний шлях дозволяє відновити їх надалі, якщо буде на те бажання. Для безповоротного видалення фото з комп'ютера знадобиться програма Eraser.
Вам знадобиться
  • доступ в мережу інтернет
Інструкція
1
Входимо в інтернет і в пошуковику набираємо назву програми «Eraser», переходимо по посиланню і викачуємо. Після завершення завантаження запускаємо збережений файл. В процесі установки вибираємо із запропонованих варіантів Typical, приймаючи стандартні настройки, чекаємо кінця інсталяції. Якщо в останньому вікні поставити внизу прапорець, перш ніж натиснути "фініш", то відразу відкриється програма.
2
З робочого столу Eraser запускається стандартним способом через подвійний клік по з'явилася іконці. Тепер для того, щоб позбутися від фотографій, досить перетягнути на активне вікно програми файл або цілу папку. Натискаємо на іконку файлу лівою кнопкою миші і, не відпускаючи, тягнемо на вікно з програмою, натискаємо підтвердження, і все готово. Важливо бути уважним, оскільки відновити їх буде неможливо. Eraser використовує багаторазову перезапис даних, тобто він не просто видаляє назви або стирає файли, а записує на їх місце нові, виключаючи можливість скасування знищення.
3
Файли можна видалити і повним форматуванням вінчестера, тільки це займе значно більше часу і зітре одразу всю інформацію. Як варіант можливе використання перезапису даних, він найбільш актуальний для очистки флешок. Щоб знищити фото на флешці, необхідно підключити її до ПК і зайти в "Мій комп'ютер", далі клацаємо по її ярлику правою кнопкою миші. Відкривається контекстне меню, знаходимо рядок «Форматувати ...» і натискаємо. У вікні, натискаємо кнопку «Почати» і підтверджуємо, що хочемо повністю видалити всі дані: «ОК». Коли форматування завершитися, потрібно повністю заповнити обсяг флешки новими даними, їх зміст значення не має, і знову її відформатувати. Це дозволить убезпечити господаря від відновлення фотографій і не займе багато часу.
Корисна порада
Цей спосіб підходить і для знищення файлів з фотоапарата. Дії виконуються в тій же послідовності, тільки замість флешки використовується карта пам'яті.