Як вибрати фондюшницю.

Кожен день зі сторінок журналів і екранів телевізорів буквально просяться до нас у тарілку нові страви. І ось одного разу ви натикаєтеся на рецепт фондю і наважуєтеся його приготувати. Але щоб приготувати це блюдо, вам потрібна фондюшница, яку потрібно спочатку правильно вибрати.
Інструкція
1
Якщо плавити сир або шоколад у звичайній каструлі, то фондю не матиме потрібної консистенції і смаку. Необхідно обзавестися Фондюшниці. Залишилося тільки її вибрати. Фондюшниці бувають двох видів - електричні і ті, в яких використовується відкрите полум'я. Електрична фондюшница дуже зручна тим, що дозволяє досить легко відрегулювати температуру під чашею. Але так само вона має і свій недолік - для роботи їй потрібно електрику.
2
В плані мобільності зручніше фондюшниці з підігрівом за допомогою відкритого вогню. Як паливо можна використовувати спеціалізовані горючі гелі. Але дане відмінність не впливає на якість фондю. Вибір того чи іншого виду залежить тільки від ваших уподобань.
3
Обов'язково потрібно звернути увагу на матеріал, з якого зроблена чаша фондюшниці. Чаші бувають чавунні, керамічні і сталеві. Традиційними є чавунні і сталеві чаші. Вони довговічні і міцні. Більш сучасна і легка керамічна чаша не підходить для приготування сирного фондю. Фондюшницю з керамічної чашею переважніше використовувати для приготування шоколадного фондю. До всього іншого, керамічні чаші відрізняються досить маленькими розмірами. Якщо у вас велика сім'я, то краще вибрати сталеву або чавунну чашу.
4
Більшість рецептів приготування фондю передбачає певну температуру приготування. Наявність у фондюшниці функції терморегуляції буде дуже до речі. Більшість електричних фондюшниці має терморегулятори. У фондюшниці з відкритим полум'ям в пальнику, як правило, є поворотне сопло, яке дозволяє регулювати інтенсивність горіння. Таким чином ви зможете відрегулювати температуру.
5
Варто сказати і про число приладів - вилочок. Стандартна фондюшница має 7 вилочок. Але в деяких наборах для фондю кількість вилочок досягає 20 одиниць, що дуже зручно для великої компанії. Дуже зручно, якщо ручки всіх вилочок різного кольору. Гостям за столом не доведеться плутатися в столових приладах, перепитуючи, де чия вилочка.
6
Багато фондюшниці доповнені соусницю і маленькими тарілочками. Це дуже зручно, так як в рецептах фондю часто зустрічаються рецепти найрізноманітніших соусів, які прекрасно доповнюють і відтіняють смак фондю.Вибірая фондюшницю, враховуйте ці рекомендації. Обрана фондюшница буде довгі роки радувати і дивувати вас смачними стравами.
Зверніть увагу
Будьте обережні при роботі з відкритим вогнем.
Корисна порада
Як паливо для фондюшниці з відкритим полум'ям можна використовувати маленькі плаваючі свічки.