Як встановити дверний замок.

В даний час необхідність дверних замків не втратила своєї актуальності. Кількість випущених замків різних форм і моделей може задовольняти потреби всіх бажаючих. Однак часто постає питання про те, як встановити дверний замок . Якщо він накладної, тоді особливих проблем немає, а от над врізним доведеться потрудитися.
Вам знадобиться
  • Замок, олівець, шуруповерт або дриль, стамеска
Інструкція
1
Є загальні правила установки врізних замків, незалежно від їх розмірів і модифікацій. Замок встановлюється на полотно двері на висоті ручки від 90 до 100 см від підлоги.
2
Спочатку замок прикладіть до дверей на висоті його установки і відміряйте глибину входження в полотно. Після цього на торцевій стороні дверей обведіть олівцем язичкових частину замку. Треба мати на увазі, що розмітку слід проводити з урахуванням можливості язичкової панелі закрити отвір, що утворився.
3
Далі за допомогою потужного шуруповерта або дрилі висвердлите полотно на глибину замку, щоб він міг вільно входити в порожнину двері. Для більшої рівності і точності поглиблення підробити стамескою.
4
Після цього висвердлите отвір для ручки. Замок вставте і зберіть.
5
Залишилося зробити поглиблення для «язичка» на дверній коробці. Для цього можна олівцем намазати «язичок» замку і таким чином, закривши двері, зробити розмітку.
6
Далі за допомогою свердла і стамески поглибте місце стиковки «язичка» двері і коробки. Потім поставте декоративну фурнітуру. Таким способом можна встановити будь виразний замок на міжкімнатні та вхідні двері.