Як зробити зачіску 30-х років.

Ці зачіски можуть дозволити собі модниці з вишуканим смаком і шанувальниці ретро-стилю, який додає навіть сучасній жінці наліт загадковості і романтичності. У 30-і роки носити пряме волосся було мало не ознакою поганого смаку, і тому головне, що повинно бути в зачісці того часу - кучері (хвилі). Спробуйте скористатися різними способами укладання хвиль або, як тоді говорили, ондуляціі.
Вам знадобиться
  • «Холодна хвиля». Для її створення буде потрібно гель для укладки, гребінець з частими зубами і пальці. Волосся повинні бути довжиною до підборіддя або трохи довше. Важливо, щоб вони не були підстрижені драбинкою або каскадом, інакше нічого не вийде;
  • «Гаряча хвиля». Її зробити простіше в сучасних умовах. Вам знадобляться бігуді, гель і гребінець.
Інструкція
1
"Холодна хвиля". Волосся промийте, просушіть і знову намочіть. Потім нанесіть гель для укладання. Волосся розділіть на проділ, косою або прямий.
2
Середній палець лівої руки покладіть з лівого боку голови, відступивши від проділу на 4-5 см. Гребінець просуньте поруч з пальцем зубами вгору, потім покладіть її на голову плазом. Вказівним пальцем в цей час «прищемити» ділянку волосся над гребінцем і притисніть до середнього пальця. Чи не піднімайте вийшов гребінь, це не допоможе.
3
Утримуючи гребінь, зубами гребінця розподіляйте волосся у напрямку до обличчя, формуючи таким чином вигин. У вас повинна бути така конструкція: під середнім пальцем - вигин хвилі «від чола», між середнім і вказівним пальцями - гребінь хвилі, між вказівним і великим - вигин за напрямом «до лоба». Вийшла перша гірлянда. Так само можна зробити другу, третю, скільки зажадає довжина волосся.
4
Одягніть на волосся спеціальну сіточку і обережно висушіть їх.
5
"Гаряча хвиля". На чисте волосся нанесіть гель. Накрутите бігуді в різних напрямках: наприклад, перші бігуді від проділу накручуєте всередину, другі назовні і т.д.
6
Зніміть бігуді і не розчісуючи, висушіть волосся феном. Струмінь повітря повинна бути дуже гарячою.
7
Висушені волосся розчешіть, поки вони не придбають форму красивих локонів. Укладіть локони по окружності обличчя за допомогою невидимок або шпильок, надаючи їм форму літери S і закріплюючи гелем.