Як виправити неправильний прикус.

Неправильний прикус тягне за собою чимало проблем - це і схильність до карієсу, і стирання емалі, і різні комплекси у дитини. А адже красива посмішка - це запорука впевненості в собі і успіху в житті. Для початку необхідно розібратися в причинах формування цього дефекту.
Інструкція
1
Неправильний прикус формується через багатьох причин. Це може бути генетичний фактор, неправильна техніка годування дитини, відсутність грудного вигодовування. Але в більшості своїй це наслідок шкідливих звичок, таких як смоктання пальців рук, ручок. Неповноцінне харчування також може впливати на формування неправильного прикус а.
2
Для виправлення дефекту необхідно звернутися до лікаря-ортодонта, який і визначить, чи є необхідність у лікуванні дитини. В даний час для виправлення прикус а застосовуються спеціальні ортодонтичні апарати - вони бувають знімні і незнімні.
3
Так для виправлення легких патологій прикус а й усунення шкідливих звичок застосовують трейнери. Їх використовують тільки ночами і вони не вимагають зняття зліпків.
4
Знімні апарати - пластинки, використовуються в період зміни молочних зубів у віці від 5 до 12 років. Також їх призначають у випадках, де необхідно скорегувати один-два зуба. Пластинки незамінні перед установкою брекет-систем і для закріплення результату після їх зняття.
5
Найпопулярніший метод виправлення прикус а - брекет-системи. Вони приклеюються до зубів і з'єднуються металевим дротом, яка під час лікування задає правильний напрямок переміщення зубів. Крім класичних металевих брекетів, сучасні технології пропонують сапфірові, керамічні або кольорові брекет-системи. Сапфірові брекети бувають прозорими і практично непомітні на зубах, але ціни на них досить високі. Майже непомітні і керамічні апарати. Кольорові брекети дуже сподобаються дітям. А щоб оточуючі взагалі нічого не помітили, можна використовувати лінгвальні системи, які приклеюються до внутрішньої поверхні зубів.
6
Сучасні технології дозволяють виправити прикус і дорослій людині. Тому чим раніше ви звернетеся до лікаря-ортодонта, тим красивіше буде ваша усмішка.