Як використовувати герметик.

В даний час такий обробний матеріал як герметик постійно застосовується в будівельних і ремонтних роботах. Розрізняють два види герметик ов: акриловий і силіконовий. Акриловий герметик використовується в сухих приміщеннях для закладення швів, які згодом можна буде фарбувати. Він швидко твердне і стає жорстким. Силіконовий герметик застосовують не тільки для закладення швів, а також як Влагоізоляціонний матеріал і клей.
Інструкція
1
Використовувати герметик можна як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Загальні правила використання герметик а відносяться до акрилу і силікону. Сучасний герметик реалізується будівельними магазинами в пластикових тубах. Для роботи з ним слід придбати будівельний пістолет.
2
Перед нанесенням герметик а слід обробити поверхню. Можна знежирити її спеціальними засобами, однак практика показала, що досить ретельно протерти вологою ганчіркою.
3
Поле цього герметик видавлюється в шов акуратною смугою, при цьому треба стежити за щільним наповненням шва. Після того як шов заповнений, треба його вирівняти. Можна використовувати різні підручні засоби, але найкраще намочити палець мильною водою і провести по шву. Тоді герметик стане рівним і гладким. Після повного затвердіння акрил можна фарбувати.
4
Герметик можна також використовувати як клей. Як приклад можна привести силіконовий (акваріумний) герметик . Його властивості такі, що він може склеювати скла. Причому якість склеювання настільки високо, що витримує тиск води в 100 літрів.
5
Акриловий герметик застосовується для приклеювання стельового плінтуса (фриза) і пластикових куточків практично до будь-якої поверхні.
6
Також акриловий герметик незамінний для роботи з натяжними стелями, так як на відміну від силікону, не має в своєму складі роз'їдаючих хімічних речовин. Сьогодні у продажу є герметик і для застосування в будь-яких умовах і температурних режимах.
Корисна порада
Основна відмінність акрилу і силікону в тому, що силікон не твердне повністю і залишається еластичним на весь термін служби. Саме тому його не можна фарбувати і слід вибирати відповідний колір відразу при покупці.