Як повернути неякісну взуття.

Шанс купити неякісну взуття існує і на ринках, і в дорогих магазинах. Тут буває два варіанти - ви виявили шлюб під час гарантійного терміну або після нього. Від цього залежать подальші дії.
Вам знадобиться
  • Гаряче бажання повернути браковану взуття, вільний час, в деяких випадках витрати на експертизу, паспорт, чек (бажано)
Інструкція
1
За законом "Про захист прав споживачів", покупець має право повернути браковану взуття і вимагати повернення грошей. Якщо взуття зламалася ще на гарантійному терміні, то тут є вибір: обміняти неякісну пару на таку ж якісну, обміняти на іншу модель з перерахунком ціни, зажадати повернути частину грошей за брак або відремонтувати за рахунок продавця, або забрати гроші і нічого там не купувати.
2
Спочатку йдіть до продавця зі своєю зламаною взуття ю і пояснюйте йому ситуацію. В деяких випадках цього досить, щоб ситуація вирішилася на вашу користь. Якщо по-простому не вийшло, пишіть два примірника претензії у вільній формі, головне, вкажіть свої паспортні дані, дату покупки і дату подачі претензії. Вручайте один примірник продавцеві, другий з відміткою продавця про вручення залишайте собі. Він стане в нагоді вам, якщо справа дійде до суду. Звичайно, бажано мати при собі чек на покупку, але якщо його немає, то це не буде підставою для відмови в задоволенні вимог.
3
Закон визначає термін для повернення грошей в 10 днів, по ст.22 Закону «Про захист прав споживачів». Після написання вами заяви продавець зобов'язаний прийняти у вас неякісну взуття і віддати гроші. Іноді в спірних випадках продавець може провести експертизу за свій рахунок. І тут якщо винуватими опинитеся ви, то оплатити експертизу доведеться вам. При незгоді звертайтеся до незалежного експерта для повторної експертизи, а після цього в суд.Вручіте копію акта експертизи та повторну претензію продавцю, не забудьте додати вимогу про відшкодування витрат на експертизу.
4
Другий варіант, якщо гарантія закінчилася, а у взутті виявився заводський брак. В цьому випадку, спочатку зверніться в експертизу, щоб довести, що взуття була неякісною до придбання її вами. Коли у вас на руках буде акт експертизи, пишіть претензію продавцеві і також, як в першому варіанті вимагайте повернення грошей або заміни на іншу взуття .
Зверніть увагу
Якщо в досудовому порядку домовитися з продавцем не вдається, зверніться в Росспоживспілка або громадські організації, що займаються захистом прав споживачів.
Корисна порада
Якщо ви при поломці взуття якось постраждали, наприклад, підвернув ногу, то стягувати матеріальну та моральну шкоду з продавця. Для цього візьміть відповідні документи з медичної установи: довідки, результати експертизи, квитанції про оплату.