Як ловити креветку.

М'ясо креветки багате йодом, кальцієм, калієм, цинком, залізом, вітамінами. Крім того, це дієтичне м'ясо є чудовим джерелом білка і майже не містить жиру. Але необхідно відзначити, що найбільше корисних речовин міститься у свіжій креветці, щойно виловленої з моря. Причому найвірніший спосіб отримати якісний продукт - наловити креветку самостійно. Способів лову креветки існує декілька.
Вам знадобиться
  • Сачок, трал, ліхтар
Інструкція
1
Візьміть сачок для лову креветки. Він повинен бути досить великого діаметра (але не більше 0,7 м) і з довгою міцною ручкою. До обідку сачка прикріпіть рибальську мережу. Чим менше буде розмір осередків мережі, тим більше креветки попадеться в сачок. Сачком необхідно водити біля порослих тванню каменів, уздовж стін пірсу або борта корабля. Для підсвічування використовуйте ліхтарик.
2
Скористайтеся тралом. Це пристосування являє собою металевий півколо або прямокутник, до якого прикріплений трьох- або чотириметровий мішок з мелкоячеистой мережі. До металевій основі трала прив'язуються 4 довгі мотузки, за які трал тягнеться по дну. Ловлю тралом проводять на безлюдному узбережжі, в прибережній зоні, рясно поросла водоростями. Зайдіть у воду по пояс, йдіть вздовж берега і тягніть трал за собою по дну.
3
Знайдіть затоку - щось на зразок маленького озера, з'єднаного з морем вузькою протокою. Встановіть трал в цій протоці проти течії. Як правило, цей спосіб дозволяє наловити багато креветки за короткий проміжок часу, особливо у вечірні години. Трал необхідно періодично встановлювати заново, залежно від зміни течії.
Зверніть увагу
Ловля креветок заборонена під час нересту, а також в період з 1 червня по 31 серпня. В деяких місцях креветок заборонено ловити тралом.
Корисна порада
Найкраще ловити креветок вночі або пізно ввечері. Візьміть яскравий ліхтар і світите їм в воду. Креветка, як і інші морські мешканці, в темряві пливе до джерела світла.