Як встановити горизонтальні жалюзі.

Все частіше для оформлення віконних прорізів жител і офісів ми використовуємо жалюзі . Вони прості у вжитку, не вимагають особливого догляду, довговічні. Жалюзі створюють в приміщенні атмосферу затишку і комфорту, захищають від цікавих поглядів. Такий вид оформлення підкреслить стильове рішення інтер'єру, до того ж не пропустить спекотні сонячні промені в кімнату, захистить оббивку меблів від сонця, і навіть допоможе заощадити електроенергію.
Вам знадобиться
  • олівець, рулетка, будівельний рівень, дриль, дюбелі, шурупи.
Інструкція
1
За своїм виглядом жалюзі бувають вертикальними і горизонтальними. За способом кріплення жалюзі можуть кріпитися всередині віконного або дверного отвору або зверху.
2
Акуратно розпакуйте жалюзі , перевірте комплектність упаковки, розкрутіть мотузку управління.
3
Приміряйте жалюзі за місцем установки. Намітьте олівцем отвори під кріплення кронштейнів. Простежте, щоб кронштейни не встановлювалися в місцях механізму жалюзі .
4
Перевірте горизонтальність жалюзі будівельним рівнем. Просвердлите в стінах отвори під кронштейни. Вставте дюбелі. Зміцніть кронштейни на стіні за допомогою шурупів.
5
Вставте верхній карниз в кронштейни. Поверніть всі засувки на карнизі вліво до упору.
6
Вставте прут управління в гачок поворотного механізма.Проверьте працездатність жалюзі шляхом їх відкривання і закривання.
7
Механізм управління горизонтальними жалюзі також буває і з тросом. Установка таких жалюзі відрізняється тим, що до установки карниза необхідно зібрати тросове пристосування з двох сторін карниза. Для цього треба закріпити трос на втулці і протягнути вільний кінець троса крізь пружини, отвори у верхньому карнизі, зібране полотно і нижній карниз. Потім карниз вставляють в кронштейни і повертають все втулки вліво до упору.