Як усунути вогкість.

Сирість в квартирі або в приватному будинку - це не тільки некрасиві плями і неприємний запах, це ще й грибок і пліснява, які можуть спровокувати безліч важких заболеваній.Обично для видалення вогкості слід встановити її джерело. За своїм виникненню вогкість різниться трьох видів: конденсат, проникаюча вогкість і піднімається вогкість.
Інструкція
1
Конденсація проявляється виступанієм на стінах і трубах крапельок вологи. Для усунення конденсації в приміщенні перевірте ефективність вентиляції, встановіть додаткову вентиляцію, якщо необхідно.
2
Після просушування приміщення, видаліть сліди грибка і цвілі. Обробіть стіни металевим скребком та насиченим розчином мідного купоросу. Просушіть приміщення, пофарбуйте його спеціальною фарбою з додаванням антисептика або побілите спеціальної побілкою.
3
Видаліть запліснявілі шви між керамічною плиткою і зробіть нову затірку. Регулярно провітрюйте приміщення.
4
Проникающая і піднімається вогкість характеризуєтьсявиникненням темних плям вологи та плісняви після дощу або вологої погоди. При візуальному огляді стін зовні можна помітити їх намокання та освіта водоростей. Проникаюча або піднімається вогкість вимагає більш істотних способів усунення. Ними можуть бути нанесення гідроізоляційного шару на внутрішню поверхню стіни або підлоги або застосування спеціальної гідроізоляційної плівки з поліпропілену. Для нанесення гідроізоляційного покриття сьогодні можна використовувати двокомпонентну епоксидну смолу. Очистіть вологу поверхню стіни щіткою, приберіть з підлоги стоячу воду. По можливості просушіть покривається поверхня.
5
Гарненько перемішайте всі компоненти епоксидного розчину будівельним міксером, дотримуючись інструкції на упаковці. Пензлем нанесіть перший горизонтальний шар покриття. Слідкуйте, щоб покриття було суцільним, без проміжків.
6
Після висихання нанесіть пензлем вертикальний шар покриття, також стежачи за відсутністю непрокрашенних проміжків. Після висихання гідроізоляційного покриття стіну можна пофарбувати або поштукатурити. Установка поліпропіленової плівки - більш складний процес, оскільки може зажадати пристрої водовідведення та відкачування води з-під плівки.
Надлишкова вологість , безсумнівно, велика неприємність для власників квартир. Вона спотворює естетику кімнат, є сприятливим середовищем для росту всіляких грибків і бактерій, а так само негативно впливає на організми людей.
Вам знадобиться
  • - теплоізолюючий матеріал для труб;
  • - рідке скло;
  • - утеплювач для стін.
Інструкція
1
Для того щоб усунути надлишкову вологість в приміщенні, першим ділом, встановіть причину її виникнення. Для цього зверніться в організацію, яка надає житлово-комунальні послуги. Фахівці організації займатимуться усунення причини тільки в тому випадку, коли вона полягає у виході з ладу вентиляційної шахти або незаконному додаванні в шахту додаткових виходів. Такі причини житлово-комунальна організація зобов'язана усувати за свій рахунок. В тому випадку, коли перераховані вище причини не виявлені, почніть пошук причини виникнення вологості самостійно.
2
Якщо причиною зайвої вологості є надмірно опалювальний підвал, скористайтеся рідким склом для посилення герметичності приміщення. З його допомогою підлогове покриття придбає ефект ламінування і проблема зникне.
3
Якщо підвищена вологість з'явилася через погану теплоізоляції стояка, а проявляється вона у вигляді конденсату, що осідає на трубах, оберніть труби додатковим шаром утеплювача. В якості теплоізолюючого матеріалу відмінно підійде скловата. Якщо посилення теплоізоляції труб не принесло бажаного результату, замініть звичайні труби на пінополіуретанові.
4
Якщо підвищена вологість викликана поганою герметизацією стінних швів при будівництві приміщення. Дану проблему вирішите за допомогою посилення теплозахисту стін із зовнішнього боку приміщення. Для цього використовуйте водовідштовхувальну емульсію з бітумом.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не перекривайте доступ теплого повітря від опалювальних приладів до вікон. Це може стати причиною появи надлишкової вологості в приміщенні та осідання конденсату на стеклах.
Корисна порада
Для того щоб рівень вологості був в межах норми, провітрюйте приміщення хоча б кілька разів на день по п'ятнадцять хвилин. Особливо це стосується приміщень найбільш схильних підвищеної вологості, таких як спальня і кухня.