Як в'язати складки. Як в'язати французькі складки.

Якщо ви в'яжете спицями якесь трикотажне виріб, ви можете доповнити його зовнішній вигляд подовженими петлями, що дозволяють сформувати акуратні складки . Складки зроблять вигляд вашої речі з трикотажу закінченим, а зв'язати їх зможе навіть новачок, який нещодавно взяв в руки спиці і пряжу. Для створення витягнутих петель використовуйте накиди - чим більше їх буде, тим довшим буде петля складки .
Інструкція
1
Чи не пров'язуючи, зніміть крайню петлю, а потім зробіть накид. Подальшу петлю пров'яжіть звичайним способом, після чого ще раз зробіть накид на спицю і пров'яжіть ще одну петлю. Продовжуйте чергувати накиди з петлями, щоб отримати подовжені петлі. В'яжіть за такою схемою до кінця ряду.
2
Якщо ви хочете отримати ще більш довгу петлю, робіть щоразу по кілька накидов на спицю - тоді петлі будуть набагато довша. Перейдіть до наступного ряду і пров'яжіть петлі, скидаючи зроблені перш накиди. Відтягніть полотно, провязав ряд, щоб знову подовжити петлі в ряду.
3
Створивши пару рядів з видовженими петлями, почніть формувати складки . Пров'яжіть кілька рядів додатково - зв'язати від чотирьох до шести рядів буде достатньо, але чим більше рядів ви зв'яжете, тим товщі і об'ємніше вийде складка.
4
Додаткову спицю заведіть між стінками видовжених петель і пров'яжіть разом з обох спиць всі петлі - пров'язуйте по дві петлі з першої та другої спиці, об'єднуючи, таким чином, верхній і нижній ряди. Після цих дій на вашому трикотажному полотні утворюється більш-менш об'ємна трикотажна складка.
5
При необхідності продовжуйте в'язати ряди з видовженими петлями і накидами, а потім об'єднувати їх додаткової спицею, щоб створити потрібну кількість нових складок. Сформувавши складку, ви можете продовжити в'язати виріб за звичайною схемою звичними техніками в'язання на спицях.